Menu

Kobiety są kiepskimi kierowcami

Jakie jest wasze zdanie na temat tego stereotypu? Czy uważacie, że faktycznie mężczyźni jeżdżą lepiej i pewniej od kobiet, czy też zupełnie się z tym nie zgadzacie? Jakimi kierowcami są wasi partnerzy/mężowie, a jakimi jesteście wy? Kto z was jeździ bezpieczniej, pewniej, spokojniej? Podzielcie się waszymi spostrzeżeniami.

Ania
 1510  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

samochód kierowca stereotyp

Odpowiedzi

ada410
Są kierowcy, kierowniczki i baby za kółkiem. Trudno mnie oceniać siebie, choć inni mówią że jeżdżę dobrze. Są i dobre kobiety i kiepskie. Ostatnio, kobiecie za kółkiem zadzwonił telefon, więc stanęła niemal na środku skrzyzowania. Ręce po prostu opadają...
lola86
@ada410 ta baba z telefonem to na pewno moja teściowa .Z to moja siostra jeździ 20 lat i miał dopiero jedną stłuczkę Bo gościu nie zauważył czerwonego światła . A sąsiadka jeździ autobusem (wozi ludzi) już z 35 lat bez kolizyjnie .Ja nie wiem czy jeżdżę dobrze .Na pewno strasznie ostrożni, chociaż nie po woli ;)
Ewa0528
Mój mąż jest dobrym kierowcą.Natomiast cóż mogę powiedzieć o sobie jeszcze wiele lat tak przynajmniej mi się wydaje żeby jezdzic dobrze mam prawo jazdy dopiero pare mc.
ada410
w moim mieście też dziewczyna jeździ autobusem, i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.