Menu

Kocham Cię

Często słyszycie od swoich partnerów ? Ile lat po ślubie już jesteście?.

Alusia2222
 489  28

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina kocham cię

Odpowiedzi

kama86
Dla mnie nie licza sie slowa a czyny i starania o to bysmy w malzenstwie byli szczesliwi i zgodni.
W marcu bedzie 7 lat(kciuki)
amalka
Ślub braliśmy 10 lat temu, razem jesteśmy 13 lat.

Mąż okazuje mi miłość co dnia. Nie musi mówić "Kocham cię", by o uczuciu mnie zapewnić. Przeszliśmy razem więcej, niż jakakolwiek inna znana mi para (nawet przed ślubem) Wyznania miłości słyszę z częstotliwością w zupełności mi odpowiadającą i niekoniecznie co dnia.(serce) Z resztą nawet ambrozja jedzona zbyt często, przestaje smakować wyjątkowo (kciuki)
flame123
W ciągu 13 - letniego związku usłyszałam kilka razy. Nie potrzebuję takich wyznań.
GaaSoolinaa
Codziennie po parę razy ale też wolę kiedy to okazuje niż mówi :) Jesteśmy 9 lat razem a 5 po ślubie
oli28
Mąż nie musi mi codziennie mówić,że mnie kocha bo ja to wiem,czuję,udowadnia mi to w każdej sekundzie.Po ślubie jesteśmy 6 lat a znamy się 10 lat
tlolek
w marcu będzie 12 lat jak jesteśmy razem przy czym 6 lat po ślubie. Zbyt często nie słyszę "kocham cię" ale nie słowa są ważne a czyny, wzajemny szacunek, to że się siebie na wzajem nie wstydzimy nawet w chwilach kiedy najbardziej widać marność człowieka.
maja1482
Słyszę codziennie, ale takie drobne gesty, przytulenie, pocałunek, dobre słówko, bardziej do mnie przemawiają niż "kocham Cię". Jestem szczęśliwa i czuję się kochana. To jest najważniejsze (grins) W czerwcu minie 9 lat odkąd jesteśmy razem, po ślubie 6lat i 5 miesięcy (grins)
MaLaCzarna
Nie musi mi mówić co dzień , ja wiem że bardzo mnie kocha i czuję to każdego dnia :) Jesteśmy 9 lat razem a po ślubie 6 lat .
renata29
Raczej codziennie.Jesteśmy 5 lat po ślubie
MamaMateuszka
Czasami ale jak piszą dziewczyny wolę to odczuwać niż słyszeć :-) 26styczni minęło 6lat... aż się zastanawiam kiedy to zleciało.....
renata29
Eudaimonia,dokładnie.Mężu od początku po kilka razy dziennie wyznaje mi miłość.Robi tak do dzisiaj gdy tylko jest w domu.I dopiero gdy tego nie słyszę wiem,że coś jest nie tak.
lola86
Kiedyś dopytywałam się sama , bardzo potrzebowałam tego słowa . A dziś jak słyszę od męża, wiesz jak ja cię kocham . To zaraz pytam , co chcesz ? . W lipcu 13 lat razem , a w sierpniu 7 lat po ślubie
katarynka3311
Ja lubię mówić kocham tak samo jak np. dzień dobry mężowi, córce. Oni też zresztą. Potrzebujemy słów, czynów daje nam to napęd do działania i powód do uśmiechu.
kaatt
http://www.youtube.com/watch?v=Pf409nfJMOA&feature=share&list=PLfH9It723D7KFjoSs2zviX_dElH3Nj7HP&index=15
Dzisiaj w "Trójce", padłam :)
czekoladka22
nie często a jesteśmy już 6 lat za parę miesięcy będzie 6 rocznica:]
Bestyjka
kiedyś na okrągło, teraz coraz rzadziej. Nijak to się ma do czynów, to tylko słowa.
mycha2706
Bardzo często, a teraz jak wyjechał to co chwile kocha i tęskni... kilkanascie razy dziennie. W maju bedzie 8 lat wspolnego zycia.
szczesciara
Słowa nie są tak wazne ja czyny,mowimy sobie Kocham ale czesciej sie to okazuje w codziennym zyciu.Razem jestesmy 13 lat po slubie 5 lat
paulinka1990
my jesteśmy bez ślubu i jest nam dobrze codziennie słyszę słowo kocham cie w sierpniu minie 7 lat jak jesteśmy razem
Nula139
Wystarczającą ilość, po ślubie jesteśmy 16 lat.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.