Menu

Kogo z tych, którzy już odeszli, brakuje Ci najbardziej?

Mimo iż Zaduszki dopiero jutro, tradycyjnie większość z nas zapewne dziś odwiedzać będzie groby naszych drogich zmarłych. Dla wielu dzień ten to także czas zadumy, refleksji, wspomnień. Porozmawiajmy może dziś przez chwilę o tych, których nie ma już wśród nas. Kogo z Twoich bliskich najbardziej Ci brakuje? Za kim tęsknota jest największa? Za co tak bardzo kochałaś/kochasz właśnie tę osobę?

NetMamaTeam Team
 568  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli zmarli wspomnienia

Odpowiedzi

Lena1982
Najbardziej mi brakuje Mamy;(To już 7 lat jak nie ma jej ze mną.Chyba nie muszę pisać za co kochałam tą osobę.
karolincia
Brakuje mi mojego tatusia 3 lata nie ma go już wśród nas. Był dobrym człowiekiem który zawsze mial swoje zdanie, chociaż nie zawsze zgadzaliśmy się ze sobą bardzo go kochałam.
tlolek
kogo mi brakuje...każdego z moich bliskich
Brakuje mi moich wszystkich Pradziadków, zbyt mało czasu było nam dane razem spędzić.
Brakuje mi Cioci Jadzi (siostra mojego Dziadka) cudowna kobieta z sercem na dłoni, prowadziła ciepły rodzinny dom gdzie drzwi dla każdego zawsze były otwarte.
Brakuje mi mojego Ojca Chrzestnego (brat Taty) mimo iż nasze stosunki były chłodne bo oboje charakterni ale i tak mi go brakuje chyba właśnie za ten charakter ...
Każdy z moich bliskich wywarł wpływ na moje życie w mniejszym czy większym stopniu i każdego z nich mi brakuje
katarynka3311
Babci od strony taty. Była Mądrością samą w sobie. Mój niedościgniony Wzór.
emikacpi
Najbardziej brakuje mi mojej mamusi , matki chrzestnej i dziadka :(
irekzboralski
Moich dziadków, rodziców mamy i taty..bo miałam ich tak krótko w swoim życiu. Mojego chrzestnego...brata mojego taty..tęsknie za Nim bardzo i żałuję tego, że nie znalazłam dla Niego czasu kiedy widzieliśmy się ostatni raz...(placze) żałuję naszych chłodnych relacji i tego, że nie próbowałam sprawić by był mniej samotny(smutna)
irekzboralski
Gdybym wówczas wiedziała, że widzimy się ostatni raz....odszedł tak nagle i niespodziewanie...(pout)
sylwia30177
Mojej Kochanej babci od strony mamy. Mimo ze to juz prawie 15 lat ale tesknota i brak babci jest taka sama :( (placze)(placze)(placze) Mieszkalam z babcia i byłam jej ukochana wnuczka . Niemoge sie pogodzic do dzisz tym ze zmarła 10 dni przed narodzinami prawnuka ( mojego syna )
lola86
Chociaż nie mam już prawie nikogo . To najbardziej brakuje mi mamy , odeszła 2 lat temu .
oli28
Najbardziej brakuje mi mojego brata bliźniaka kiedy umarł razem z nim umarła jakaś cząstka mnie:( Jego ostatnie słowa do mnie były Malutka nie smuć się zawszę będę blisko Ciebie i to prawda każdego dnia czuję,że jest ze mną
mamaGosia
Mamie, która umarła mi jak miałam 16 lat. Byłam przy niej do ostatniego tchu... Mimo iż nie ma jej już kilkanaście lat rana jest duża i nigdy się nie zagoi. Byłam moją jedyną i prawdziwą przyjaciółką.
julia
Mi najbardziej brakuje... mojego..przyjaciela.. a zarazem( bylego...) jest tez bo nie lubie mowic byl bo on zawsze bd ojcem mojego synka... w maju minal roku o dkiedy go z nami nie ma... mimo ze roznie miedzy nami bywalo.. to strasznie mi go brakuje... jako przyjaciela....na ktorego zawsze moglam liczyc....ale wiem ze gdzies tam u gorze czuwa nad nami... oprocz niego oczywiscie dziadkow.. i babci od str mamy.. dziadka nie pamietam...
Bestyjka
Na szczęście wszyscy jeszcze żyją. Kilka lat temu zmarł dziadek i może to zabrzmi strasznie ale jego to mi nie brakuje w ogóle.
jola8443
Najbardziej brakuje mi mamy ponieważ zmarła jak miałam 7 lat.A zaraz po niej dziadka który był dla mnie jak ojciec.
mateuszowa
Mi najbardziej brakuje mamy.Odeszła 3 lata temu,i to nie prawda,że czas leczy rany (placze)
amalka
Najbardziej brakuje mi mamusi mojej mamusi... Nie pamiętam Babuni (odeszła gdy miałam koło roczku) ale znam Ją z maminych i tatowych opowieści. Była cudowną osobą, z sercem na dłoni...

Tęsknię okropnie za Dziadziem... Za jego śmiechem, fantastycznym poczuciem humoru... Za najsmaczniejszym w świecie żurem... Do końca życia zapach kopru będzie mi Dziadzia przypowinał.

Żałuję też, że odszedł Drugi Tata (pout) Stanowczo za wcześnie...
Beatka9316
Mimo, że Moi rodzice na całe szczęście żyją i oby to trwało jak najdłużej... To ze wszystkich zmarłych w Mojej rodzinie najbardziej brakuję mi Mojej kuzynki zawsze miałyśmy ze sobą bardzo dobry kontakt... A co najgorsze zmarła w bardzo młodym wieku bo miała tylko 36 lat i mimo, że walczyła z całych sił z chorobą i przeszczep się udał to tym razem lekarze zawinili :(... I niestety zostawiła dwójkę dzieci jedno 11 lat a drugie 5 :( Nawet teraz jak o tym piszę to łzy same lecą...
maja1482
Brakuje mi mojego dziadka, to już prawie 3 lata jak odszedł, cioci Heni, ukochanej siostry mojego taty, bardzo mądrej i ciepłej osoby. Najbardziej jednak brakuje mi dziadków ze strony taty. Nigdy ich nie poznałam, a bardzo bardzo bym chciała. Tata mówił mi, że to byli cudowni ludzie i kochaliby nas najbardziej na świecie. Tak naprawdę nie poznali żadnego ze swoich licznych wnuków.
Jest jeszcze jedna osoba o której często myślę i zastanawiam się jaka by była, jak potoczyłoby się jej życie. Zajmuje w moim sercu szczególne miejsce... To moja siostra, której nie dane było mi poznać. Zmarła w czasie porodu. 1 października skończyłaby 33 lata... (placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.