Menu

Kogo zaprosić na wesele, a kogo tylko na ślub?

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Jednak przygotowania przed ślubem są wyczerpujące. Gdzie urządzić wesele, jaki załatwić zespół no i najważniejszy... kogo zaprosić? Bo niestety, nie zawsze można zaprosić na wesele wszystkich, gdyż są to często ogromne koszta. Jednak czym się kierować przy wyborze gości? Czy lepiej zaprosić ciotkę, której nie widziało się od ostatniego wesela kuzynki, czy lepiej koleżankę z pracy, z którą ma się kontakt codziennie i jest się w bliskich relacjach? Moja siostra cioteczna wychodzi za mąż w przyszłym roku w lutym i aż mi jej szkoda, jak widzę jak się głowi nad zaproszeniami. Mówię Wam lista gości to dylemat młodej pary!

Ania
 1292  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina lista gości wesele

Odpowiedzi

amalka
A ja wiem czy aż taki dylemat... Wesele jest dla młodych, nie dla gości. Mając do wyboru ciotkę, którą widuję raz na 3 lata (na weselach bądź pogrzebach) a serdeczną sąsiadkę, która jest dla mnie jak babcia- wybieram tę drugą. Na moim weselu (a raczej przyjęciu po ślubie cywilnym i na samym ślubie) były moja przyjaciółka (świadkowa) i dwie koleżanki z uczelni. Chciałam by świętowały ze mną ten dzień a jeśli komuś to przeszkadzało- jego problem :) Byłam równie na weselu jednej z NetMam (znamy się jeszcze ze szkoły średniej) i nikt nie oceniał tego negatywnie. Gdybym miała robić duże weselisko- nie miałabym najmniejszego problemu z utworzeniem listy gości.
Madzika
Na moim weselu i slubie tez byli ludzie z którymi utrzymuje kontakt, bez ciotek które widziałam ostatnio na komunii itp okolicznosciach. Bo dzięki temu mogłam zaprosic znajomych
Madzika
z którymi utrzymujemy kontakt. Wiec tylko najblizsza rodzina i przyjaciele.
karolcia514
na swoje wesele prosilam tylko najblizsza rodzine z ktora utrzymuje kontakt i moje kolezanki z ktorymi do dzis sie widuje :)
emiliab
Ja tam nie miałam dylematu, wesela to nie dla mnie. Zrobiłam skromne przyjęcie. Na ślub zaprosiłam najbliższe koleżanki i najbliższą rodzinę plus chrzestni. Na przyjęciu była tylko rodzina.
natuuusia19
na naszym weselu byla najblizsza rodzina plus kilkoro naszyc wspolnych przyjaciol. na slub dodatkowo zostali zaproszeni moi wychowawcy z liceum (mialam ich 3 bo co roku siie zmieniali) i koledzy z pracy meza bo u nich jest taki zwyczaj
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.