Menu

KOJEC

KOCHANE MAMCIE(kwiatek) szukam kojca dla małego(grins) tyle tego jest ze nie wiem co wybrac i na co zwracac uwage(kwiatek) jakie wy macie gdzie kupowałyście??? i za ile ?? taki zwykły bez przewijaka i innych bajerów(grins) i czy kupić z otwieranym bokiem czy bez???

mgli21
 393  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem kojec

Odpowiedzi

Ada3610
ja mam najzwyklejszy i najtańszy 1931220981. I jestem z niego zadowolona. Kupiliśmy go tylko na wyjazd, ale schowałam łóżeczko i synek śpi w kojcu
Zana
rozumiem że chcesz kupić zamiast łóżeczka .... jakie argumenty do ciebie przemówiły o Twojej decyzji ... bo ja rozumiem że na wyjazdy ...ale tak na stałe ??? jako niemowle dziecku jest wszystko jedno ale jak się rozwija to szczebelki odgrywają dużą rolę wspinania się ,podnoszenia itd ...

już nie wspomnę o stabilności tego czegoś .. przynajmniej wizualnej
Ada3610
mój synek normalnie wstaje w kojcu, a zwykłe łóżeczko to dla mnie dopiero porażka, mój synek często nóżki wkładał w szczebelki i nie mógł ich wyciągnąć, ochraniacz był zawiązany i nic nie pomagał. a dziecko wspina się i podnosi przy innych meblach jak: łóżko, komoda, zabawki itp.
mgli21
ja mam łóżeczko w sypialni mój synek ma 5msc(kwiatek) ale chciałam coś kupić na dół do mamy bo u niej na dole leży w wózku i ma mało miejsca a jak będzie miał więcej msc to będzie miał tam pole do zabaw bo więcej siedze z mamą niż u siebie hehehe chyba jak każdy(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.