Menu

Kojec...

OD jakiego miesiaca czy jest potrzebny i ile Wasze pociechy go uzywały?

sambrina
 381  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko zabawa sen

Odpowiedzi

amalka
Nie używaliśmy kojca jako kojca. Przez jakiś czas służył nam jako Krzysiowe łóżeczko gdy nocowaliśmy u moich rodziców (grins) Nie było potrzeby bym małego tam "więziła" w ciągu dnia. Mieszkam w mieszkaniu, nie ma tu oczywiście schodów hehe a i inne zagrożenia wyeliminowaliśmy do minimum. Swoją drogą Krzysio wrzeszczał gdy tylko tracił mnie z oczu więc wszędzie nosiłam go ze sobą. Nawet na kibelku siedziałam z dzieckiem w ramionach (grins)
Ada3610
w duży kojec kładłam Huberta od jakiś 3mc jak miał, wyniosłam go przed świętami, bo już nie chciał się tam bawić ma 10mc. Mamy też łóżeczko turystyczne w którym śpi, tradycyjne wydałam
pscolka1987
nie posiadałam kojca (grins)
mgli21
mój Iguś gdzieś ma od 4,5 msc(kwiatek) teraz ma 6 i bardzo się przydaje bo figluje w w nim na całego (grins) nie musze nad nim stac tylko sam się bawi bo na łóżku juz trzeba go pilnować a na podłodze za zimno(grins)
mala21
używałam przez 3 tygodnie jak miały miał około 10 miesięcy. Akurat zostałam z małym zupełnie sama i żeby naprzykład zejść spokojnie do piwnicy w piecu napalić(głównie jak mały spał ale nie tylko) kupiłam kojec. W sumie żeby nie to pewnie nie zdecydowałabym się na kupno a tak był niezbędny
asiunia83
ja używałam jak szymcio miał 6 miesięcy ale tylko na podwórku
piasekpustyni
jakoś od 6 mca życia (teraz ma prawie 15 mies.), stoi do tej pory w pokoju jak muszę coś ważnego zrobić i zostawić Małego na 2 minuty. poza tym kotłują się w nim zabawki (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.