Menu

kojec czy lozeczko?????????

witam wszystkie mamusie (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) mam pytanko co jaest lepsze kojec czy lozeczko?????????

Anita21
 698  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta lozeczko a kojec

Odpowiedzi

Mandarinios
hmmm trudno odpowiedzieć ponieważ i jedno i drugie spełnia różne funkcje....

Chyba, że masz poprostu na myśli łóżeczko turystyczne....:)
agnieszka1230
hmm... trudne pytanie bo to prawie samo jest tylko ze łózeczko jest drewniane a kojec z materiału .Dla mnie łózeczko jest najlepsze:P(grins)
Mandarinios
łóżeczko stacjonarne mi się wydaje bardziej odpowiednie dla małego kręgosłupa tzn. jest twardsze no a ogromnym plusem łóżeczka turystycznego jest to , że zawsze możesz je ze sobą zabrać, jak maluch wyrośnie to możesz je latwo zlożyć i zajmuje mało miejsca poza tym jeśli kupisz wersję z kółkami możesz przemieszczać w nim malucha tam gdzie ty będziesz ale minusem jest własnie to, że spód ma zbyt miękki ale tak naprawdę wszystko zależy od materaca, bo tego materacyka, który jest dołączony nie polecam... Mam i jedno i drugie łóżeczko więc mam porównanie.:) Aha no i ważne, żebyś spytała do jakiej kategorii wiekowej przeznaczone jest łóżeczko. Ja kupiłam turystyczne Coneco i jest przeznaczone do 4 lat:)
ulenka091987
uważam że lepsze jest łóżeczko drewniane i najlepiej z trzema poziomami jest wygodniejsze dla Ciebie gdy dziecko siedzi, bo dajesz na środkowy poziom i dziecko może spokojnie siedzieć i niewypadnie a Ty nie musisz schylać całkiem, żeby podnieść dziecko, a pozatym miałam na kilka dni turystyczne łóżeczko jak byłam u mamy i nie byłam zadowolona, bo mój maluszek lubi układać się przy brzegach i drewniane go trzyma i nma prosto kręgosłup a tam poprostu wypychał się i spał wygięty i częściej budził się w nocy bo było mi niewygodnie
basa
Zdecydowanie łóżeczko uważam osobiście ze dziecku w łóżeczku jest dużo wygodniej.Kojec w ogóle nie powinien służyć do spania - ma zupełnie inną podłogę, nieprzystosowaną do spania tylko do zabawy i nauki chodzenia.
anyzka
Hej wittam ja mam kojec dla mojego skarba i jestem z niego zadowolona miałam dwa łózeczka i jakoś mi nie przypadło do gustu ale to jak każdy uważa.Kazdy ma swoje zdanie.Pozdrawiam:)
Paulinka1701
Ja mam łóżeczko turystyczne i jestem zadowolona :) pod materacem ma twardszy materac . Mała sie wysypia :) Mam do niego jeszcze przewijak i miejsce na pampki chusteczki badz cos innego ma 2 pozimoy sluzy jeszcze jako kojec i ma plozy do bujania :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.