Menu

Kolagen

(awve) Drogie Mamusie! Czy używałyście kiedyś preparatów z większą, czy też skoncentrowaną dawką kolagenu? Są one teraz tak powszechnie reklamowane. Ze względu na moją sytuację wiekową, chciałam taki zakupić, alenie chcę wyrzucić pieniędzy ciężko zarobionych przez mojego nie-męża (kciuki)

flame123
 641  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy kolagen krem

Odpowiedzi

Tosia
nie polecam... poniewaz kolagen ma za duze czasteczki zeby "ozywic" cere... kolagen bardziej przydatny jest w formie preparatow ktore wstrzykuje dermatolog pod skore...

polecam bardziej kremy z kwasem hialuronowym oraz bogate kremy witaminowe... albo sera..

proponuje wydac pieniadze na powiedzmy 2 tygodniowa kuracje dobrym serum... firm Kanebo badz Lancome


Z cudownych rzeczy ktore poprawiaja wyglad skory jest specyfik Lancome "Genifique"... fakt ktosztuje okolo 330zl... ale jest CUDOWNY !
Tosia
aha... bardzo dobrym "pobudzaczem" kolagenu jest zakup " roll masazera"... to taki walaczek naszpikowany cieniutkimi igielkami... ma on za zadanie "ruszyc" cere zeby sama zaczela intensywnie wytrzawac kolagen... bardzo skuteczna rzecz!
Tosia
aha koszt takiego "roll masazera" to okolo 200- 600 pln... ale kupujesz go raz... wiec nie jest tragicznie (kciuki)
Tosia
jeny wiem , ze pisze jak najeta (grins) ... ale tlyko chcialam dodac...,ze na niektore kosmetyki czy zabiegi na serio WARTO wydac pieniadze bo sa REALNIE SKUTECZNE... niz wydawac po 50zl na krem ktory NIC NIE DAJE...
flame123
dzięki Tosia(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.