Menu

kolczyki

czesc dziewczyny kiedy można przekłuć dziecku uszy?

calze
 815  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

Remedios
jak urośnie na tyle, że samo będzie chciało...
jolkabt
U mnie w rodzinie jedna mama przekłuła córeczce uszka w wieku ok. 9 m-cy, druga w wiek 5m-cy.. Ja mam synka :))
Nicoletta
nie wiem ale z chęcią bym się dowiedziała ...
teresakomin
niech dorośnie i zadecyduje czy chce czy nie:)
teresakomin
niech dorośnie i zadecyduje czy chce czy nie:)
Nicoletta
a mi się nie wydaje żeby córka miała szczególne pretensje do mamy o to że przebiła jej uszka bez jej wyrażonej zgody .. wydaje mi się,że wręcz przeciwnie będzie zadowolona z tego że ma takie ozdóbki jak już zacznie "czaić" .. ja mojej przebije od razu jak będzie to możliwe .. tak jak wspomniała któraś z mam zawsze będzie mogła je wyciągnąc jednak nie wydaje mi się żeby tak się stało ..
Nicoletta
co innego było by wtedy gdy dziecko powiedziało by "nie chce i koniec" a mama na siłę zrobiła by mu dziurki w uszach ...
JULKA
WIEKSZOŚĆ KOBIET MA PRZEBITE USZY I WYDAJE MI SIE ZE TAKA MAŁA DZIEWCZYNKA NAPEWNO BY CHCIAŁA MIEĆ KOLCVZYKI,SĄDZE ZE NAJLEPIEJ ZROBIĆ JE WCZEŚNIE,BO PÓŻNIEJ DZIECKO MOŻE SIE BAĆ.
mammma
najlepiej wtedy, kiedy samo poprosi.
emiliab
Może niech sama zdecyduje czy chce, w tej chwili i tak nie nacieszy się nimi, nie zobaczy jak fajnie wygląda. A co będzie jak zaczepi gdzieś zapięciami czy coś podobnego?
antenkarad
Moja miała 11 miesięcy jak jej przebiłam uszka. Moja koleżanka ma córeczkę, która ma 6 lat ( mała chce kolczyki) ale już 3 raz były u kosmetyczki i mała zrezygnowała ze strachu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.