Menu

Kolędnicy

Czy u was po domach też chodzą kolędnicy? U nas wczoraj byli już 2 razy jak tak dalej pójdzie to zbankrutuje a nie umiem dzieciom powiedzieć w oczy „nie dziekuję” - jak załatwiacie sprawę z kolędnikami? Dodam, że w poprzednich latach to naprawdę nie szło się odgonić, co chwilę był dzwonek do drzwi i kolęda, a niektórzy to się nawet nie przebierają, ani nie mają najprostrzej szopki po prostu zbierają kasę!! Odmawiacie czasem czy przyjmujecie wszystkich kolędników?

hildzia
 500  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

kolędowanie kolędnicy

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
U nas nie chodza.
betty
ja mieszkam w bloku i u nas chodzą bardzo mało, a wczoraj u teściów byli raz ale był taki harmider że nikt nie usłyszał domofonu dopiero jak psy zaczęły szczekać to ktoś się skapł że kolędnicy chodzą...
AnnaZZ
u nas chodzą rzadko (nie w każde święta) ale nie zawsze daję pieniądze, bo po zakupach świątecznych prezentów nie mam kasy. Któregoś roku jak jeszcze nie miałam dziecka przyszli do nas, wtedy nie miała ani kasy ani cukierków (bo sama nie przepadam za słodyczami) i nie umiałam odmówić więc na koniec dałam im opakowanie ... jajek, ale byli zdziwieni, ale podziękowali i poszli. Nie było to zamierzone z mojej strony ale naprawdę nie wiedziałam co im dać i to wpadło mi w ręce jako pierwsze z lodówki.
rozowa82
u nas tez nie chodzą.....
joka26
Jak mieszkałam w bloku to kolędników było całe mnóstwo a teraz po przeprowadzce od 2lat ani jednego. Mąż się śmieje że mieszkamy teraz w dzielnicy ze "złą reputacją".
Wcześniej dawaliśmy tylko po czekoladzie.
Misia80
u nas też nie chodzą....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.