Menu

kolejne urodziny dziecka

Nawiaze do pytania @Bestyjki (kwiatek) Jak hucznie obchodzicie urodziny dzieci, ale nie te pierwsze, a kolejne: drugie, trzecie itd. Wyprawiacie imprezke, zapraszacie gosci? Czy goscicie tylko tych, ktorzy sami pamietali i zechcieli przyjsc z zyczeniami?

jak w pytaniu

elinka
 1169  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina swietowanie impreza urodziny dziecka

Odpowiedzi

elinka
(prezent) na pierwsze urodziny syna robilismy imprezke z ciepla kolacja i pelna pompa, przed nami drugie.. i tak sie zastanawiam(grins)
ulenka091987
Pierwsze nie były hucznie obchodzone, kolejne również
tlolek
byly huczne z dziadkami, pradziadkami, chrzestnymi i najbliższą rodziną i tak się uzbierało prawie 20 osób przy czym osób pamiętających o urodzinach
aneta1262
wyprawiam z tymi co pamietali o urodzinach moich dzieci ... teraz będą ich trzecie urodzinki nie mysle o dużej imprezie ale wiadomo jak bedzie duzo chetnych to trzeba bedzie wyprawic a wiadomo jak blizniaczki to juz ile samych chrzestnych jest(krejzolka) oczywiscie z rodzinami no i dziadkowie wiec czasem moze byc spora imprezka(wow)
Renatka2019
Odpowiedź 2. Kacperek dopiero 2 razy świętował swoje urodziny ale za każdym razem (nie licząc naszej trójki) byli: chrzestni, dziadkowie, pradziadkowie i moja przyjaciółkami z dziećmi. I taki sam skład pewnie będzie na 3 urodzinkach Kacperka:)
maminka
Tak samo jak @Renatka2019 .
emikacpi
Pierwsze były z domownikami
drugie trzecie i czwarte były z babciami , pradziadkami, wujkami, ciociami , chrzestnymi i z kuzynostwem no i oczywiscie my rodzice i solenizant (grins) zawsze torcik, danie gorace, i owoce i lody , i alkohol dla tych co pija (grins)(grins) przeważnie 15-20 osob.
Nula139
U nas jak u @geodonna69.
Amcia
Dla mnie tylko te pierwsze się najbardziej liczą ,a potem to w gronie rodziny np.u mnie tylko moja siostra pamięta (ciocia) no i rodzice bo z nimi mieszkam to wtedy jest jakiś skromny prezent i tort obowiązkowo.Także nie wysilamy się zbytnio.
Amcia
atena bo właśnie te pierwsze urodziny robimy w kosciele i tak było w naszej rodzinie od wieków nie ukrywam że następne też są ważne ale raczej obchodzimy tylko dla tych kto pamięta
Amcia
No wież znowu tak niema dobrze na świecie żeby mieć 30 ludzi 2 razy w roku bo przecież mam dwóch synów(krejzolka)
babooshka
my z reguły zapraszamy najbliższą rodzinę (w tym oczywiście dziadków), chrzestnych a czasem przyjaciół rodzinki:)
Amcia
atena nic się nie dzieje przecież grzecznie odpowiadam również pozdrawiam(cukierek)(kwiatek)
daryjka87poznan
Gdyby mi na to w tym roku fundusz pozwolił wyprawilabym urodzinki corci, a tak skromnie zrobimy, tylko domownicy i torcik (sama zrobie)
xkasiulax
pierwsze były dość huczne....ale impreza typowo dziecięca balony słodycze dzieci...rodzinka znajomi oczywiście (kwiatek) drugie będą takie same,impra była tak udana,że ZA ROK MUSZĄ BYĆ TAKIE SAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LaMandragora
Ha... do ok. trzecich urodzin swietujemy skromnie, w gronie rodziny... Potem juz dziele na kilka etapow. Jest skromnie z rodzinka, drugie to z kolegami w szkole/przedszkolu i dodatkowo organizuje jakies ekstra dla najlepszych przyjaciolek cor... robimy to wtedy poza domem... ostatnio np. srednia miala w Aqualandzie, starsza w sali wspinaczkowej... teraz planujemy sredniej zrobic w stadninie koni... starszej w Odysseum... ale czasu troche jeszcze jest, wiec moga plany sie zmienic... I tu nie chodzi o CHUCZNIE, ale zeby dziecko bylo zadowolone. W koncu to dziecka urodziny...
renata29
Na pierwszych byli tylko chrzestni i dziadkowie,zastanawiam się nad drugimi ale chyba nie będę nikogo zapraszać.
MiJa
(grins) Klaudia19 a który raz w życiu wyprawiasz córce drugie urodziny? A 3,4,5 to będziesz wyprawiać już któryś raz w życiu??
karolincia
skromnie bo kasy brak ale pamiętamy zawsze i babcia przeważnie piecze torta
mala21
Nie zapraszamy nikogo na urodziny. Nie zapraszaliśmy na pierwsze, na drugie też nie zamierzamy. Byli ci co sami chcieli małego odwiedzić z tej okazji
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.