Menu

Kolejność ząbkowania

Witajcie! Czy kolejność ząbkowania jest bardzo istotna? Moja córeczka (9 miesięcy) ma dolne jedynki, górną dwójkę i właśnie wychodzi jej dolny kieł. Wiem, że kły powinny wychodzić przedostatnie... Powiedzcie mi czy piwinnam iść z córeczką do stomatologa? Trochę się tym martwię...

joana1983
 937  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie kolejność ząbkowania

Odpowiedzi

piasekpustyni
Nie mam pojęcia czy to powód do obaw, ale jak się martwisz to zapytaj lekarza. Mój Synuś (prawie 8 mies.) ma dwie jedynki na dole i 2 dni temu wyszła Mu dolna dwójka choć też myślałam że teraz góra powinna iść. Wydawało mi się że po dolnych jedynkach - górne jedynki idą, a tu dolna dwójka się pokazała. Moja Sąsiadka urodziła dziewczynkę która miała już jeden ząbek więc wszystko jest możliwe (prezent)
aangelek21
kurcze, ja nie mam pojęcia?! mojemu jak zaczęły wychodzić zęby, to hurtowo, nawet nie wiem kiedy wyszły mu wszystkie zęby ;)
monka21m
Moja ma za tydzien roczek i ma na dole 2 ząbki jedynki , a na górze 4 (2 jedynki i 2 dwojki)
MamaMaya
kolejnosc nie ma znaczenia grunt ze cos w ogole ma, gdyby bardzo długo nie miala ząbków to moglabys sie martwic, mojej tez ida nie po kolei.
kasiam146
mojemu to wogole ida dziwnie najpierw wyszly mu dolne 1 obie pozniej gorne obie 1 potem dolne obie 2 i teraz nie wiadomo skad gorne obie 5
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.