Menu

Koleżanka z pracy męża

Szlak mnie trafi. Wczoraj wieczorem mąż dostał sms-a od koleżanki z pracy - pielęgniarki. Coś tam miłej nocy ble,ble,ble. Wiem że w tym szpitalu to ( będę złośliwa) pielęgniarki się "podkładają" lekarzowi.
Ta ma gdzieś że mąż jest w domu i ja mogę też przeczytać tego sms-a. To szpitalne środowisko to jedna wielka zgnilizna moralna. Mąż się śmieje a ja nie wiem czy powinna to zignorować.

joka26
 2802  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina praca

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Tez bym sie wkurzala... :(
ojciec
Ja bym nie demonizował tej sytuacji... jeśli się to zacznie dziać częściej to wtedy można jakoś interweniować... to nie do końca tak jest, że środowisko lekarzy jest jakoś szczególnie zdemoralizowane, praktycznie w każdej pracy można mieć koleżankę:). Mężczyźni nawet lubią jak ich kobiety są zazdrosne o nich hehe ale nie ma co zgrywać zołzy i robić wielka aferę o głupiego smsa bo to na pewno nie umacnia związku... Jednym ze sposobów w tej sytuacji jest choćby dla żartu wzbudzenie odrobiny zazdrości w mężu... a pomóc może w tym np. jakiś kolega z pracy ;)
mamaoscara
Zazdrość nie jest niczym dobrym dla związku - odpuść. Przecież jeden sms to nie zbrodnia... A koleżanki przecież wolno mieć.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.