Menu

Koleżanki z pracy

Ciekawa jestem czy wasi mężowie mają w pracy sporo koleżanek czy też mają taki charakter pracy, że pracują (na szczęście) w męskim gronie?! U mojego męża w pracy jest trochę Pań i czasami szczerze powiem że coś gdzieś mnie zakłuje w środku jak opowiada jaka to Agatka okazała się niezbędna, że bez niej by nie dał rady przygotować dokumentacji itd. Wiem, że nie ma się czego obawiać, że to praca i układy służbowe, ale to uczycie nie jest niestety takie racjonalne.

Pixelka
 767  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca współpraca koleżanka

Odpowiedzi

Anusia
Mój mężczyzna ma dużo może nie koleżanek, ale pracownic, które się łaszą do niego co bardzo mnie denerwuje. Zawsze się denerwowałam gdy opowiadał o swoich "dziewczynach" jak je nazywał - w domu. Teraz się denerwuję bo nic już nie mówi i nie wiem co jest gorsze:)
artanis
Czasami taka kobieta w pracy - nawet przyjaciółka to dobra rzecz. Nie jest powiedziane, że musi traktować naszych mężczyzn jak obiekt pożądania. Zdarzało mi się, że po kłótni z ex już mężem jego koleżanka z pracy potrafiła mu wytłumaczyć kobiety punkt widzenia:)
Pixelka
Ale ja nie mówię, że to złe tylko że mam czasem takie uczucie jakby mnie ściskało w dołku. Znam je wszystkie mają mężów, wiem, że nie są bynajmniej dla mnie zagrożeniem, ale jednak takie komplementy pod ich adresem mnie czasem potrafią zaboleć.
bunia88
Oj tego, że mają mężów nie brałabym za taki pewniak. W dzisiejszym upadłym świecie mało jest prawdziwych wartości. Mój mąż nie chodzi na imprezy firmowe - z wyboru, gdy ostatnio pokazywał mi zdjęcia z jednej z takich imprez, widziałam co wyprawiały te wszystkie mężatki.
Agula
Mój mąż też pracuje w męskim gronie i chyba tak już będzie :) trudno znaleźć dobrą kobietę programistkę, a sekretarki nie potrzebują :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.