Menu

kolka u 4 dniowego maleństwa?????

Kobietki mam pytanie moj synus ma 4 dni i od wczoraj ma problemy ze zrobieniem kupki.Cos tam leci ale bardzo malo poza tym baaaardzo placze i podkurcza nogi.Czy to mozliwe,żeby tak mały człowiek miał kolke.Jak radzicie sobie z takimi zaparciami???

Daga81
 2210  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

avilla1209
ja sie zgodze z Kiteknie sadzezeby to juz byla kolka!albo cos znadlas ty i mu zaszkodzilo albo jak karmisz mlekiem modyfikowanym to moze masz zle mleko!muj brzuszek,podkurczj nozki ,kladzmalenstwo na brzuszku to bardzo pomaga!
avilla1209
aha infacol jest od 2 miesiaca
avilla1209
a i przytulaj malucha uuuuzo
euphoria29
Kasia ale to wszędzie o tym mówią,nie tylk w DE.(prezent) Ale ja się z Tobą zgadzam oczywiście.Mnie lekarka również uśwadamiała,że kolka występuję dopiero około 1 miesiąca życia maleństwa.
euphoria29
@Kasia13 no to ja potwierdzam,że nie wymyślasz pierdół ani też nie wprowadzasz w błąd.(prezent) W IE mówią dokładnie to samo,nawet polski pediatra który przyjmuje w polskiej klinice w IE potwierdził ten fakt.(prezent)
Pateras
Cześć ktoś powiedział, napisał (zwał jak zwał(grins) ) że to może być połknięte powietrze kolki z reguły pojawiają się po 3 tyg. życia radzę po karmieniu przełożyć delikatnie maluszka przez kolano i opukiwać bardzo delikatnie plecki albo po prostu przy tak małym dziecku delikatnie masować ewentualnie brzuszkiem do siebie na ramieniu lub przedramieniu i zobaczysz jak będzie się dziecku odbijać jak "staremu" dzięki czemu nie będzie problemów z pęcherzykami powietrza (kwiatek) jeśli mimo wszystko będziesz mieć problem z dzidziusiem to idź do lekarza ot na wszelki wypadek.
Pateras
P.S kurcze czuję się dyskryminowany zawsze spotykam się z początkiem pytania "Kobietki mam pytanie..." (grins) a to już tatusiowie nie mogą na ten temat nic wiedzieć???(grins)(grins)(grins)
euphoria29
@Pateras to chyba z przyzwyczajenia bo jest nas tu większość!Ale o dyskryminacji nie ma mowy.(prezent)
Beki
Może to już być kolka, ale nie musi.
xkasiulax
Masuj brzuszek dziecka kolistymi ruchami z odrobina Olivki
jolkabt
mój synek miał pierwszą kolkę jeszcze w szpitalu w 3 dobie życia, nie szło go uciszyć,pielęgniarki wzięły go na "odgazowanie"- podały mu Esputicon, mimo że jest od 1 czy 2 miesiąca... przeszło mu, zrobił kupkę w dwie pieluchy :)) ale kolki miał regularnie do 4 miesiąca :(( powodzenia!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.