Menu

kolki u mojego maluszka

Dziewczny, kiedy u Was zakończyły się kolki, mój maluszek ma skończone 3 miesiące a kolki nadal są z nami :(:( Podobno powinny ustąpić przy 3 miesiącu życia. Kiedy u Was ustąpiły???

sunnylike
 338  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie kolki u niemowlaczka

Odpowiedzi

renata29
Niedługo przed ukończeniem 4 miesiąca.
Beatka9316
Ja podawałam Delicol i były troszke łagodniejsze ale i tak były skończyły się jak miała koło 3,5 miesiąca ale kolki mogą trwać nawet do 6 miesięcy nie jest to regułą, że muszą się skończyć po 3 miesiącu ... Współczuję kolki to coś strasznego. A i słyszałam, że na kolki też jest podobno dobry espumisan dla dzieci moja koleżanka używała i w ogóle nie bolał jej córci brzuszek.
korek221
Grześ miał kolkę 2 razy w życiu - pomógł Infacol - można dać już w pierwszym miesiącu życia (kciuki)
kama86
Kolka nie koniecznie musi zniknac w 3 miesiacu...Sa dzieciaczki ktore maja do 6 mc..Na kolke reguly czasowej nie ma niestety.U nas przy pierwszym dziecku kolka zniknela dokladnie po pol roku bo oprocz tego dziadostwa dziecko jeszcze mialo dosc spore problemy z kupka..U Misi kolka odeszla z dnia na dzien po 4 miesiacu.Podawalam jej debridat.Koperku wloskiego nie polecam u nas byl skutek odwrotny kolka sie nasilila.Mojim sprawdzonym sposobem bylo ukladanie dziecka na klatce piersiowej i klepanie(delikatnie)po tyleczku i gazy z wychodzily.I od razu podawalam Debridat niestety dzialal on dopiero po okolo godzinie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.