Menu

Kolonie dla dzieci

W tym roku to już pewnie za późno, ale zastanawiam się czy posłać moje córki w przyszłym roku na kolonię. Mam mieszane uczucia co do tego. Z jednej strony chciałabym, żeby moje dzieci spędzały wakacje z rówieśnikami, z drugiej zaś strony słyszałam o różnych niemiłych wydarzeniach, które się zdarzają na koloniach. Jak podjąć właściwą decyzję? Jakie są kryteria? Bardzo proszę o Wasze opinie i doświadczenia.

twogirls
 586  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Opieka nad dzieckiem obóz wyjazd wakacje ferie kolonia

Odpowiedzi

krynia
Moje dziecko należy do ZHP i już od małego jeździ na obozy. Nie obawiam się niczego złego, bo wiem, że jest pod dobrą opieką. Jeśli chodzi o kolonie to nie mam doświadczenia, ale obozy polecam ;)
Olka31
Tomek jest jeszcze zbyt mały aby jechać na kolonie, także nie myślałam o tym nigdy. Moja sąsiadka wysyła swoje córeczki na kolonie i jest bardzo zadowolona. Tylko, że jej dzieciaczki jeżdżą z sąsiadką, która jest opiekunka na koloniach od kilkunastu lat. Teraz młodzież jest bardzo różna, najlepiej pozostawić dzieci pod opieką kogoś zaufanego i odpowiedzialnego
KaczkaDziwaczka
Jeśli na kolonie to tylko sprawdzone. Rzeczywiście sa dzieci z różnych domów i na różne wpadają pomysły. Na pewno dobrze by było gdybyś wysłała córki np. z dziećmi sąsiadki - same będą strasznie tęsknić:)

poza tym kolonie to okazja do wypoczynku również dla rodziców - im też się należy wolne:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.