Menu

Kolonie dla dzieci, w jakim wieku Twoje dziecko po raz pierwszy było na kolonii?

Moje drogie kobitki, w jakim wieku Twoje dziecko po raz pierwszy było na kolonii?
Podzielcie się, bo nie wiem kiedy wysłać moje dziecko.
Aporo gdzie jak coś wysyłacie dzieci na kolonie?

potterska
 542  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport dzieci kolonie

Odpowiedzi

potterska
Moje dziecko ma 8 lat..
misiamama
A mój Michał był już w wieku 7 lat i uważam że kolonie świetnie rozwijają zainteresowania dziecka., popieram od najmłodszych lat, wiadomo są obawy czy sobie poradzi w tym środowisku i tak dalej ale dziecku musi się rozwijać wsród innych dzieci.
Nena
juz kiedys w podobnym temacie sie wypowiadalam ale coz mozna przypomniec:
moja ma co prawda 4 lata i tu nie ma czegos takiego jak kolonie dla dzieci a sa obozy integracyjne dla szkolniakow czyli dzieci ktore ukonczyly 4 r.z w najblizszej okolicy, bez noclegu , calodniowe tzn do 15 lub 17. takze moja corcia juz w tym roku spedzi na takim 2 tygodnie.
jestem za tym by dziecko jezdzilo na kolonie bo to swietna zabawa i uczy samodzielnosci, a jakie przyjaznie sie nawiazuja?
Majaaaaaa0000
ja bylam majac 10 lat ;)
alinagj1o2
Moi byli sami mając 5 i 6 lat w sanatorium .Co roku w wakacie i ferie jeżdżą na obozy ,kolonie i biwaki. W wakacie w zasadzie nie ma ich w domu .Dzieci dobrze się czują na wyjazdach i świetnie sobie dają radę ,to przeważnie rodzice się boją a nie dzieci takich samotnych wyjazdów .
mist
córcia miała 8,5 a w tym roku pojedzie z braciszkiem 7,5.Wcześniej nie jeździli,bo nie było jaki i gdzie
Lena1982
Moja córka ma prawie 10 lat i teraz jest właśnie na ,,zielonej szkole,,.Miałam obawy ją puścić,bo jest dzieckiem upośledzonym umysłowo,chodzi do specjalnej szkoły,ale daje rady,jest zadowolona.W weekend byłam ją odwiedzić,myślałam,że będzie płakać i chcieć wracać do domu,ale ona mi na pożegnanie pomachała i ani się za mną nie obejrzała.
Jest w Węgierskiej Górce.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.