Menu

Kolor różowy

Jaki macie stosunek do koloru różowego? Lubicie go? Pytam, bo znakomita większość stron poświęconych kobietom, dziecku i rodzinie jest właśnie w kolorze różowym. Ubieracie swoje córki na różowo, a chłopców na błękitno? jak to z tym u Was jest?

NiebieskKoralik
 718  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport kolor ubranko róż wystrój

Odpowiedzi

flora
Ja lubię kolor różowy i moją córeczkę, która jest jeszcze w brzuszku, też będę ubierać w kolor różowy. Oczywiście nie tylko. Będzie miała ubranka w różnych kolorach.
dwudziestka
Lubie kolor różowy. Mam nawet kilka różowych koszulek, sukienkę. Nie mam uprzedzeń, ale nie bez przesady oczywiście. Wszystko z umiarem jest do przyjęcia. Co do dziecka to ubieram synka i na niebiesko i na biało i na zielono. Różnorodnie nie trzymam się kurczowo błękitu.
artanis
Ja synka nie ubieram w niebieski kolor - bardzo rzadko. Ma jasną karnacje i prawie białe włoski więc wyglądałby blado. Wolę żywe kolory, np. pomarańczowy, czerwony, zielony, a także khaki, brązy, beże, moro.
johanna
Lubie różowy ale z umiarem. Słodko dzidzia wtedy wygląda. :)
carla1978
Moja córka lubi kolor różowy. Ma kilka różowych sukienek i bluzeczek.
KaczkaDziwaczka
Moja córka ma jakis bunt na kolor różowy - wręcz go nie toleruje. najchętniej ubierałaby się na czarno. tłumacze jej, że to głupota, ale nie słucha. ja sama lubie odcien bladego różu. "odżywia" wygląd:)
AnnaZZ
Kiedyś lubiłam kolor różowy, jednak od jakiegoś czasu, zauważyłam że faktycznie zdominował on wszystko, co związane jest kobietami. Obecnie staram się go omijać, wyeliminowałam go ze swojej garderoby, a miała kiedyś tego koloru bardzo dużo. Mam syna więc tym bardziej nie kupuję kolejnych ubrań w tym kolorze, ale nie ubieram go też jedynie w niebieskie ciuszki.
Agnieszka1
ja moją córke ubierałam nie raz na różowo ale ona woli żółty i czerwony kolor:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.