Menu

Kolory wiosenno-letnie:)

Było pytanie o kolorystykę ubrań, a ja zapytam, jakie przeważają kolory w Waszych dodatkach, typu torebka, buty, szaliki, apaszki? Zawsze wszystko musi do siebie pasować? Wiadomo, że zimą stawia się na ciemniejsze, cieplejsze kolory (choć też niekoniecznie), a wiosną i latem....??? Jesteście krzykliwie kolorowe, czy raczej nie lubicie się rzucać w oczy? U mnie torebki, buty i apaszki tylko w ciemnych odcieniach, a przeważają czarne, ewentualnie bordo, brąz (apaszki, szaliki) Opowiadajcie(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 691  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport kolory wiosna lato dodatki buty torebki apaszki

Odpowiedzi

renata29
Torebki cały rok noszę te same,nie mam czarnych,raczej jasne kolory.Apaszek nie noszę a buty przeważnie ciemne.
tymianek
(kwiatek) latem noszę kolorowe ciuchy, więc dodatki są stonowane, przewaznie jest to kolor czarny, beżowy, brazowy, ecru, pastele. Ale mam tez kilka par butów we wzory, wówczas ubieram sie na jakis jednolity raczej ciemny kolor, żeby już nie było za "ciężko".
iwona1985
jeśli chodzi o lato-wiosne to jasne kolory wszystko do siebie musi pasować tzn. torebka w kolorze butów, a co do kolorów w zime i jesień raczej ciemniejsze czarne, ciemy szary ale torebka w kolorze butów
daryjka87poznan
Torbebki mam dwie czarna i biała.
JustiSam
Ja jestem cala kolorowa, nie lubie ciemnych ubran, bo jak je zakladam to lapie dola. Torebka, buty lub jedna czesc stroju moga byc czarne, reszta musi byc kolorowa.(grins)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.