Menu

kołysanie do snu

hej dziewczyny możecie mi powiedzieć jak mogę oduczyć mojego synka kołysania do snu w dzień i w nocy

Magdalemon
 588  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

myszka838383
nie kołysać (grins)
myszka838383
ja mojego też tak nauczyłam i miałam problem..ale jakoś samo minęło (kwiatek)(kwiatek)
Beki
konsekwentnie
Madzik8889
ja odłuczyłam małej zasypiania na rękach kołysząc tym, że kładłam sie koło niej i przytulałam na początku troche płakała, ale się nauczyła:)że niema zasypiania na rękach...(kciuki)(kwiatek)(kwiatek)
rozowa82
nie kołysac... bedzei cieżko, mały bedziełakac ale musisz byc konsekwentna...
karolincia
tez musiałam tego oduczać po prostu kładłam się z nią jak usypiała
Magdalemon
dodam jeszcze że mój synek ma 10 miesięcy i waży 12,5 kg a łóżeczko w którym jest bujany może być do 12 kg a potem już musi zejść do tej najniższej pozycji czyli na sam dół a wtedy już sie nie da bujać żeby choć chciał spać ze mna i mężem w łózku ale nie chce i krzyczy a strasznie nie lubi przytulania i głaskania bo to go jeszcze bardziej denerwuje choc nie wiem dlaczego
nikordia
Magdalemon no to u mnie to samo. juz jakiś czas synuś usypiał sam ,a potem zaczęły mu wyłazić zeby i znów trzeba było kołysać ,bo się darł .teraz już nie bujam go na stojąco bo waży 11 kg.siadam kładę sobie go na kolanach i bujam kolanami w lewo i prawo. tez meczące,ale już nie tak jak bujanie na rekach chodząc po domu.
mam nadzieje ,ze po prostu kiedyś uśnie sam i już. zawsze przed zaśnięciem kładę go do łóżka,żeby postarał się zasnąć sam. nieraz się udaje,ale częściej niestety trzeba bujać.
z drugiej zaś strony pomyślałam sobie ,że nie ma co narzekać ,bo kiedyś na pewno zatęsknię za tym kołysaniem go do snu. więc głowa do góry i trzymaj się:*
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.