Menu

Komary

Dzis w nocy obudził mnie komar i pogryzł strasznie, na szczescie nie małego. Jak ja ich nie cierpie(zlosc)(zlosc) Oczywiscie polowałam na niego ale bezskutecznie. Moje pytanie jest takie: Czy w pokoju gdzie śpi małe dziecko(mój synek ma 10msc) można używac raida na komary(takiego do prądu)? Mam siatke w oknie ale one i tak przechodzą. A jak Wy radzicie sobie z komarami?

slonko2323
 1156  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem komary

Odpowiedzi

isia8410
ja radziłabym Ci brać witaminy B compositum odstraszaja kleszcze, komary i meszki, spokojnie mozesz je brac jak karmisz piersia przenikają do mleka matki i wtedy dziecko jest chronione
Remedios
nie wiem też się nad tym właśnie zastanawiałam, bo zawsze używam tych wkładek do kontaktu a nie wiem co będzie tego lata jak pojawi się mała...także jeśli wiecie coś mamy o szkodliwości tego produktu to ja podpisuję się pod pytaniem:)
Wisienka
Ja mam siatke na komary a komarow u nas sporo w tym roku i siatka zdaje egzamin . Ale zanim ja kupiłam łóżeczko dziecka zakrywałam firanka bo nie miałam moskitiery . A z Rajdem robiłam w ten sposób ze przy ostatnim wietrzeniu przed spaniem wkładałam do kontaktu na ok pół godz zeby tylko sie pozbyc komarow . Potem do rana nie otwierałam okna . Równiez obawiam sie tych oparow z rajda przy dziecku .
chwiejna
Reklamują preparat na komary z ziołoleku chyba "SIO" sie nazywa od 1 miesiąca życia. Mnie tez przesladuja komarzyce wiec musze wypróbować ten specyfik.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.