Menu

Komisja lekarska

Drogie Koleżanki:))) Czy znacie przypadki, że ww. Komisja po wcześniejszym odrzuceniu wniosku o udzielenie świadczenia rehabilitacyjnego zmieniła orzeczenie po złożeniu odwołania?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)))
(kwiatek)

flame123
 865  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie komisja zus

Odpowiedzi

MiJa
ja stawałam z dzieckiem na komisję i orzeczenie nie było takie jak chciałam więc odwołałam się do wojewódzkiej komisji...tam już zrobili wszystko po mojej myśli a nawet lepiej(grins)
flame123
@Mija a długo czekałaś na to orzeczenie? I czy o wyniku tego pierwszego poinformowali Cię na miejscu, tzn. na tej pierwszej komisji?
Brygidka82
Moja mama się odwołała i przyznali jej znowu świadczenie, zapłacą za ten okres co jej nie płacili.Oczywiście była na komisji ze 2 razy ale warto było.
MiJa
Nie. Wszystko rozegrało się w czasie około 1,5 miesiąca.Najpierw stawałam na komisję w Miejskim Zespole do spraw orzkania o niepełnosprawności. Tam po komisji nic nie powiedzieli tylko kazali przyjść po orzeczenie na 2 tyg(jakoś tak). Odebrałam orzeczenie które mi się nie podobało i napisałam odwołanie do Wojewódzkiej komisji i złożyłam je w miejskim zespole. Czekałam znowu około 2 tygodni i przyszło mi pismo z wojewódzkiego zespołu z wyznaczoną następną datą komisji. I po tej komisji czekałam znowu jakieś 2 tyg i przyszło mi pocztą nowe orzeczenie.
MiJa
za 2 tyg nie na 2 tyg oczywiście
MiJa
gdyby w wojewódzkiej komisji nie zmienili mi orzeczenia odwoływałabym się wyżej czyli do sądu...prawda jest taka ,że jak nie powalczysz to nic nie dadzą:/
flame123
to chodzi o mojego szwagra, ktory od pol roku jest na zwolnieniu i praktycznie dalej nie jest zdolny do pracy.
Dzięki bardzo:))) Wasze odpowiedzi bardzo mi pomogły(kwiatek) , bo on już stwierdził, że nie ma sensu się odwoływać
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.