Menu

komitet

Dziewczyny macie lub mieliscie tak samo,bo na zebraniu w zerowce ugadalismy sie ze na komitet dajemy po 20zl.i nauczycielka mowila ze to bedzie na rozne okolicznosci tj,andrzejki,wigilia itp.a juz na mikolajki po 10 zl.wolali a teraz 2zl.na andrzejki to po co ten komitet?czy macie tez tak samo?

olciae
 621  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie pieniadze zerowka

Odpowiedzi

rozowa82
pieniadze z komitetu były na nagrody dla uczniow tego co pamietam i komitet nie jest obowiakzkowy
mycha2706
U nas 30 zł. i tez sie na wszystko składamy...a te pieniadze na komitet rodzicielski przeznaczone są na np.nagrody dla dzieci na koniec roku,raz w roku w czercwu organizowany jest "dzien latawca" i jest wielki piknik i na to tez... oprócz tego zabawa karnawałowa jest opłacana z komitetu.
olciae
ja wiem bo najpierw mielismy po 30zl.dac i z tego 10 dla naszych dzieci a 20 dla uczniow na nagrode ale my tak ugadalismy sie ze po 20zl.dla naszych dzieci a dla uczniow nic nie dajemy
aisyrk3017
a u nas w pierwszej klasie jets składka 50 zł z czego 25 zł idzie na klase a drugie 25 zł na szkołe .Ci rodzice co mają wiecej niż jedno dziecko w szkole dają po 30 żł...a na wszystko inne sie składamy..
BARTEK
U nas na komitet płacimy 35zl ,na okolicznościowe imprezy teraz np andrzejki zawsze są osobne składki .Do tego rodzice pieką ciasto ,oraz pomagają przy organizacji tych imprez .W tym roku u Julki w klasie składaliśmy się po 30zł na paczki od mikołaja .
monilajsa
w zerówce na komitet płaciiśmy po 20 zł miesięcznie, wszystko szło na dziecko tzn teatrzyk, wycieczki, art.piśmiennicze a komitet z listopada szedł na paczkę od mikołaja
Nula139
My płacimy na komitet po 30zł,są to pieniądze głównie na nagrody.
Nie jest obowiązkowe wpłacenie tych 30zł.
Na andrzejki,mikołajki itp płacimy osobno.
Achcha
u nas jest komitet 30 zł a na "różne wydatki klasowe" dajemy po 5 zeta co miesiąc.
korek221
u nas płacę 65 zł na komitet, na Mikołajki już sobie zawołali 30 zł(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.