Menu

Komórka?

Hejka. Zapytałam mojego brata co kupić jego synkowi na urodziny (Robercik jest moim chrzesniakiem i ma 8 lat) . Brat powiedział, że komórkę. Trochę mnie to zszokowało więc nie pytałam o resztę. A teraz mam dyletat. Jaką komórkę?! Na kartę, na abonament?

lucynka78
 565  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

lusilla
A czy musisz się trzymać tego co zasugerował ci brat? Jak masz inny pomysł to kup coś innego. Uważam, że komórka to działka rodziców – wtedy sami mogą zdecydować czy na kartę czy na abonament – jeśli abonament to jak drogi, mogą sami zdecydować jakie połączenia będą za darmo (np. do nich) itd.
paula80
lusilla ma rację – a jeżeli koniecznie chcesz kupić tą komórkę to przedyskutuj te kwestię z bratem. Jak już powiedział A niech powie B
maxima
Chyba tak będzie najprościej – jak zapytasz brata.
ann79
Zgadzam się z poprzedniczkami. O takich rzeczach powinni decydować rodzice.
justa
Jeśli już zdecydujesz sie kupić komórkę, to myslę że 'bezpieczniej' będzie wybrać wersję na kartę. Chyba, że Twój brat zaproponuje coś innego.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Natty
A ja uważam, że komórka to nie najlepszy prezent, poco 8-letniemu chłopcu telefon? Kup coś innego, jeśli ma komputer to jakąś fajną grę, chłopak na pewno się ucieszy albo rolki :)
KaczkaDziwaczka
Komórki maja juz coraz młodsze dzieciaki. Moj chrześniak ma 6 lat i wlasny telefon;/ sama nie wiem co o tym myslec. na prezent jednak lepsze byloby cos innego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.