Menu

Komórka i dziecko

Od jakiego wieku miały wasze dzieci własne komórki???

Kasia1978
 703  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Opieka nad dzieckiem telefon komórkowy

Odpowiedzi

agunia30
od 10, rok po komunii dostal
jola75
moje sa jeszcze za male:D im pozniej tym lepiej mysle,ze malemu kupie jak zacznie gdzes sam wyjezdzac czy wychodzic wczesniej nie ma sesu bo i poco?
xkasiulax
Moja dostanie jak pójdzie do szkoły (pierwszej klasy)
agnese32
u nas dzieci juz maja w przedszkolu ale ja uwazam ze to glupota . wiec nie szybko dostanie napewno na 1 komunie . u nas komunia jest na 10 lat wiec jeszcze ma czas .(kwiatek)
beatka7623
Moja starsza miała gdzieś od 10 roku życia No ale to było ponad 6 lat temu Młoda chyba dostanie na komunię
Nula139
Od 1 klasy szkoły podstawowej.
Madzik8889
Moja ma telefon odkąd skończyła 2 lata ale to taki zabawkowy...i napewno szybko nie dostanie prawdziwego ja swój pierwszy dostałam gdy byłam już w gimnazjum czyli miałam jakieś 13 lat:) jak nie więcej bo już nie pamiętam w której dokładnie:)
Achcha
Mój ma 10 lat i nie ma. Jest z tego powodu lekko załamany (grins)(grins) Myślę, że jeszcze ma czas, choć czasem mi brakuje możliwości podpowiedzenia mu czegoś lub zlokalizowania go gdy wyjdzie na dwór. Ma to swoją dobrą i złą stronę. Brak telefonu uczy go samodzielnego podejmowania decyzji i planowania.
Zana
mój syn dostał od Nas na 7-me urodziny ...ale nie wynosił na dwór ...służył do tego że jak zostaje sam w domu żebym miała kontakt albo jak wychodzi bezpośrednio do kolegi ... jedynie nie zabiera do szkoły ... obecnie na dwór zdarza się że bierze ... i nie jest to już żadna nowość bo koledzy też mają
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.