Menu

Kompleksy

Każda z nas je ma... Niestety jakie macie kompleksy?? Ja np. ubolewam nad talią (a raczej jej brakiem), poza tym nie znoszę swoich cieńkich, łamliwych, krętych włosów z którymi nic a nic nie da się zrobić!

Monis
 591  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

hildzia
Odstające uszy, cellulit na nogach i koślawe palce u stóp – a to że każdy ma jakieś kompleksy to prawda. Nawet moja przyjaciółka, która moim zdaniem jest ideałem i spokojnie by mogła brac udział w wyborach miss – tez narzeka a ja jak tego słucham mam ochotę ja udusić!
czarna
Moim kompleksem są moje okulary – tak bardzo chciąlabym móg ich nie nosić i nie wyglądac od zawsze jak kujonka. Miałam same kłopoty w szkole przez te okulary!
Pixelka
Ja nie znoszę swoich wielkich stóp – rozmiar 41 – jak chcę ubrać jakieś typowo kobiece buciki to wyglądam jak w kajakach!! Koszmar!
kasia13_archiwum
Powaznie? Ogolnie akceptuje sie taka, jaka jestem. Nie jestem doskonala, ale kto jest?
kasia13_archiwum
Inaczej. Doskonale zdaje sobie sprawe ze swoich wad i niedostatkow, ale nie zastanawiam sie nad tym wielce, bo znam tez swoje mocne strony. Moje niedostatki staram sie ewentualnie tuszowac.
Ale takich prawdziwych kompleksow nie mam. Przeszlam to w wieku dojrzewania. Wtedy wszystko widzialam jak pod szklem powiekszajacym. Pozniej poznalam swojego meza i on mi pokazal, jak piekne jest moje cialo.
Bo tak naprawde kazdy, choc ma swoje wady, jest piekny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.