Menu

Kompleksy mojego męża

Mój mąż od już kilku miesięcy nieustannie narzeka na łysienie, u niego to dziedziczne ojciec, dziadek itd niekończąca się historia, ale ile on się o tym nagada.

Czy też tak macie czasami, Wasi mężowie mają kompleksy o których trąbią bez umiaru? Czy Twój partner nie radzi sobie też z upływającym czasem? A może macie jakiś sposób na łysienie, bo coś mi mój mówił że są jakieś nowe wynalazki (poklawiszach)

potterska
 317  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie kompleksy mężczyzn

Odpowiedzi

andziabuziak
mój mąż ma 28lat i też łysieje(rodzinne) ale gadać gadał...lecz ciągle powtarzałam i tak cię będę kochać nie przejmuj się ... czytał również na forach ale są i za i przeciw ze działają nie którym preparaty i że szybciej innym wypadają... ale dal se na luz bo ma wsparcie we mnie . Moja mama jak żyła powtarzała więcej mniejsca do całowania będe miała :)
Iwet28
U mnie odwrotnie niż u Ciebie.Mąż wciąż spogląda w lustro,jaki to on młody,szczupły,piękny a 40-tka na karku.Chyba jest coś w tym,że mężczyźni przeżywają kryzys wieku średniego.Powiedz mu po prostu,,Czy będziesz łysy,siwy,gruby czy chudy i tak będę Cię kochać"Dużo się słyszy o nowych metodach na porost włosów, przeszczepach itd...ale sądzę,że to drogi i długotrwały proces.Wytrwałości życzę.
Beatka2010
Mój mąż ostatnio coś tylko stwierdził że musi zgubić trochę brzuszka bo mu urósł ale tyle....nie mówi nic zazwyczaj o swoim wyglądzie że coś mu się nie podoba
Bestyjka
Mój ciągle gada że jest gruby;/ jak tak dalej będzie to nie będę z domu wychodzić bo przy nim sama w kompleksy wpadam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.