Menu

Komputer dla dziecka

W USA istnieją programy komputerowe do gry i nauki dla dzieci półrocznych. Ile dziecko powinno mieć lat, gdy po raz pierwszy będzie korzystać z komputera? Uważasz, że im wcześniej, tym lepiej, ponieważ komputer stanowi ważną część naszego życia, czy jesteś zdania, że urządzenie to tylko szkodzi dziecku?

Ania
 2170  11

Odpowiedzi

monikazabrze
Nie wiem ile dokładnie dziecko powinno mieć lat żeby zacząć korzystać z komputera Moja córa korzysta z niego (głównie gra), a zaczęła jak miala 3,5 roku
lara1982
To zależy w co dziecko gra i ile czasu spędza przed komuterem.Moja córka nie specjalnie lubi grać więc sporadycznie siada do komputera.
mammma
biedne te amerykańskie bobasy...
IziaMorela
Filip mial 4 lata jak zaczal. Gra glownie w gry edukacyjene oraz w gry o Scooby Doo. Ale nie ma swojego komputera jeszcze. Jak dla mnie to za wszesnie. Narazie dzielimy sie naszym.
Gosi24
Moj synek jak mial 8 miesiecy(teraz ma 13 msc) zaczal grac w ktorej uczy sie literek kolorow i takich tam ma do tego specjalna klawiature.Ale przy komputerze siedzi tylko z 10 minut i bardzo lubi ta gre.
kasia13_archiwum
Fatima dostala w wieku 5. lat... ale nie ma do swojego kompa podlaczonego internegu. Grywa wylacznie w gry edukacyjne... przeznaczone dla jej wieku...
Maksymalnie pol godz. dziennie. A i na pewno nie codziennie.


Moja mlodsza majac roczek dostala takiego laptopa zabawke... ale to nie prawdziwy komputer tylko wlasnie zabawka... Teraz ma taki dla 4-latkow...
IziaMorela
Filip tez mial taka zabawke- laptop edukacyjny, ale to go nie krecilo. To nie byl prawdziwy komputer :) a on woli taki jak maja rodzice!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.