Menu

końcówka ciąży

Dziewczyny jak długo chodziłyście w drugiej ciąży z opadniętym brzuchem? Bo mi wczoraj mała zsunęła się, i zastanawiam się ile to potrwa do porodu, rozpoczynam 38 tydz. I drugie pyt do mam które urodziły dzieci w 38-42tyg z wagą między 2000g-3000g, czyli takie drobniutkie szkraby. Jak wyglądał wasz pobyt w szpitalu, ile leżałyście, czy były jakieś dodatkowe badania itp.

milcia22
 587  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie poród

Odpowiedzi

milcia22
szczęściara, że tak szybko Cię puścili do domu, bo ja to stronię od szpitali jeżeli tylko mogę.
agnese32
37 tydz uznaje sie jako za koniec ciazy wiec idziesz prawidlowo jezeli maluszek ur. sie zdrowy to u nas wychodzisz na 3 dzien do domu ja ur w 35,5 tyg maly wazyl 3200 i na 3 dzien bylam juz w domu .szczesliwego rozwiazania .buzka (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Anemona
moja córa urodziła sie w 39tc i ważyła 2750g 52 cm długości i 30 cm obwód główki. maleństwo takie ,miałam zagrożoną ciąze praktycznie od początku i aż mnie ciarki przechodzą co by było jak by sie za wcześnie urodziła i ile by w tedy ważyła. Nie miała żadnych dodatkowych badań o prócz CRP 3 razy bo za póżno dostałam antybiotyk przy porodzie . W trzeciej dobie wyszłyśmy do domu.

Syn ważył 3200 i mał 59cm a urodził sie 3 dni po terminie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.