Menu

Koniec roku przedszkolnego

Jutro koniec roku przedszkolnego. Kupujecie w związku z tym jakieś kwiaty dla pani/ pań? Nie wiem czy nie wyjdę na wariatkę...

amalka
 532  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

przedszkole

Odpowiedzi

Tuptolek
my już mieliśmy wczoraj i kupiliśmy kwiatki, ostatnio trochę nie chodził młody do pzedszkola i nic nie wiedziałam o żadnych składkach, Panie dostały też storczyki i prezent od grupy, no od nas kwiatki (grins) i widziałam, że parę osób było w tej samej sytuacji co ja, a Panie się bardzo cieszyły z tych mniejszych kwiatków (grins)
Nula139
Moja córcia chodzi do prywatnego przedszkola,więc przez wakacje też.Natomiast kiedy starsi chodzili do przedszkola,to na koniec roku kupowałam po kwiatku.
JUSTYNA300511
my oficjalne zakończenie w przedszkolu mielismy tydzień temu ale dzieci mogły chodzic jeszcze do konca miesiaca.na akademii panie dostały prezenty i kwiaty z kasy składkowej od całej grupy.Dzisiaj Igorek i wiekszosc dzieci były ostatni dzień i kupiłam paniom od Igorka bombonierki i po kwiatku tak symbolicznie w podziękowaniu
karolincia
Nasza grupka już dziękowała paniom za rok opieki nad dziećmi były kwiatki i małe prezenciki już wcześniej mimo że oficjalne zakończenie mamy jutro
basiaikubus
my dzisiaj mieliśmy koniec przedszkola i Kubuś dał panią po kwiatku i bombonierce
daryjka87poznan
Nie bo moja corka chodzi do przedszkola w wakacje.
myszka838383
w zeszłym roku kupiłam..teraz też kupię :)
tymianek
w zeszłym roku kupiłam po bukieciku konwalii, w tym roku kupiłam po bombonierce - wisnie w alkoholu - niech na słodko opiją pożegnanie z dziećmi (grins)
sque
U nas w przedszkolu dzieci chodzą także w wakacje i myślę, że nie ma czegoś takiego jak koniec roku przedszkolnego. Zresztą w przyszłym roku się przekonam ;-)
adaPG
kupilam po kwiatku,obu paniom przedszkolankom i stazystce tez,choc jej nie znosze..:)na pewno nie wyjdziesz na wariatke(prezent)(prezent)(prezent)
Magdzik
U nas było oficjalne zakończenie roku w poniedziałek, ale dzieci chodzą do końca miesiąca. Była akademia i dzieci pięknie występowały. Po akademii wszystkie grupy poszły do swoich sal i tam wręczane były prezenty i kwiaty paniom, kupione z kasy składkowej. A w wakacje to są tylko dyżury w przedszkolach i one nie zaliczają się do roku przedszkolnego - wakacje, to wakacje, więc przed nimi zawsze jest oficjalne zakończenie (grins)
syla
sque,jest coś takiego jak koniec roku przedszkolnego ,tak jak napisała Magdzik przedszkola mają dyżury w wakacje jeden miesiąc to przedszkole drugi miesiąc inne przedszkole jest czynne
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.