Menu

Koniec ze smoczkiem !!!

Jeszcze w zeszłym tygodniu pisałam ,że nie wiem kiedy Dawiś przestanie ciągnąć smoka,bo ma go prawie nonstop w buzi.Otórz w poniedziałek przegryzł jednego smoczka,we wtorek rano drugiego,trzeciego jak dałam robił to samo wiec mu zabrałam.Z obgryzionego smoczka obciełam to co było nadgryzione i dałam Dawisiowi.Nosił w rączce,ale do buzi nie włożył.W dzień zasnoł bez kłopotu gorzej było wieczorem,ale się udało,noc trochę nie przespana.Środa drugi dzień był gorszy,nie mówie już o nocy-płacz przez sen co chwile.Wczorajszy dzień i dziszejsza noc OK,tylko że muszę z nim spać i ciasno nam w jego łóżku :)))Jestem taka szczęśliwa.Jeszcze jedno zaczoł mówić-nareszcie!!!

mongro10
 1128  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat dziecko smoczek

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
No to super! Gratulacje! Moja Yasmina tez tak sama odzwyczaila sie od smoczka. Po prostu jak mial 18 miesiecy to nagle z dnia na dzien go wiecej nie chciala.
AGAO30
Mój Mały zasypia ze smokiem. Jak zaśnie wycigam smoczek z jego buzi. I całą noc przesypia bez smoka. W dzień drzemka wygląda podobnie.
mariola79
Mój synek tez ciągle przegryzał smoczek, az w zeszłym tygodniu powiedziałam dość, nie dostaniesz nowego. Wziął tego z dziurą, wyrzucił do kosza i powiedział: jetem duzi, nie pociebuje smoćka. Od tego dnia w dzien i w nocy śpi bez smoczka, nawet nie wspomina. Udało się, chociaż troche pózno, bo ma 2 lata i 4 miesiące. Ale i tak się cieszę!!!:):):)
kingak
Podobnie było z Julką, jak się zepsuł smoczek już nie kupowałam następnego, trochę jej go brakowało na początku ale szybko o nim zapomniała. Zauważyłam że dzieci jak szybko się do czegoś przyzwyczajają tak szybko się odzwyczajają. :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.