Menu

Konkubinat

Drogie netmamy nie znam innego tak brzydkiego słowa okresjalacego bycie razem :/ ja i mo partner mieszkamy razem, razem wychowujemy nasze dzieciaszki i wszystko jest super do czasu az nie musi ktores ktoregos przedstawic, moj partner mowi o mnie narzeczona nieraz zona a ja roznie najczesciej maz (grins) i tu moje pytanko jak wy netmamusie w zwiazkach bez slubu mowicie na swoich partnerow??

Justyna87
 675  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Partnerstwo i Rodzina partnerstwo rodzina konkubinat

Odpowiedzi

Zana
nie sądzę że trzeba przedstawiać jakoś specjalnie ...ten kto nas zna wie że jesteśmy razem a kto nie zna niech się domyśla jeśli jest tym zainteresowany...teraz nie formalne związki są na porządku dziennym i już nikt się nie dziwi ....czasem tylko jakieś wpadki się ludziom zdarzają
...oooo jaki synek do męża podobny istny tata ...a ja se wtedy myślę ....ciekawe w którym miejscu zważywszy na fakt że nie biologiczny to naprawdę nie podobny bo jak by zobaczyli biologicznego to by mogli się pomylić który jest który.(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Zana
@noemi(prezent)
ulenka091987
a mój przed ślubem mówił o mnie "moja przyszła pierwsza żona" czasem dodawał, że jedyna(grins)(grins)(grins)(grins)
Agnieshka76
A Ja mówię że to mój partner, mąż, moja druga połowa.
xkasiulax
Narzeczony (kciuki)
piasekpustyni
wiem że żyjecie jak małżeństwo, ale dlaczego mówicie mąż/żona skoro nie żyjecie w formalnym związku małżeńskim ????????????????????????????(zlosc)(barf)
Justyna87
Widze ze pytanie zupełnie niepotrzebnie wywołało jakies dziwne dyskusje, pytanie zadałam z ciekawosci a nie po to by czytac jakies aluzje na temat tego jak sie zwracam do partnera, a i zeby sprostować bo chyba niektore mamusie źle doczytały mój partner jest biologicznym ojcem moich dzieci (awve)
piasekpustyni
@superlaska1986 trochę przeszkadza, bo z jakiej racji niektórzy tak mówią skoro nie są faktycznie małżeństwem? nazywajmy rzeczy po imieniu. ludzie żyją sobie bez ślubu i to ich sprawa, ale dlaczego mianują się małżonkami? nie rozumiem(zla)
oOoanitaoOo
my z moim facetem tez JESZCZE ślubu nie mamy. Ja mówie do niego mądż a on do mnie dżona - moze dlatego ze czujemy sie jak stare małżeństwo (smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.