Menu

konkurs pampersa

dziewczyny napewno wiele z was wrzuciło zdjęcia swoich dzieci na rosniemyrazem.pl czy nie uważacie że to jakiś przekręt? dlaczego w kategorii 12-36 miesięcy wygrywa dziewczynka o niepolskim imieniu i to w dodatku zdjęcie pozowane a i głosów ma ilość nieprawdopodobną to samo w kategorii newborn chłopczyk jak z pocztówki o imieniu BEN.

Magdalennka
 664  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dzieci konkurs

Odpowiedzi

chwiejna
To jest przekręt niemożliwe by było ze co chwile przybywa kilkadziesiat glosow na jedna osobe. Szkoda sobie glowe zawracac.
smerrfetka
nie mam pojęcia moja nie nosi już pamperów,i nie martwię się tym....
KlaudynaK
@gochosta, netia wcale nie ma zmiennego IP, można głosować tylko raz. Tak samo z neostrady... Już się z tym stwierdzeniem spotkałam. Czasem to działa z neostrady ale nie zawsze, nie u każdego, ale tylko z neostrady, ja mam netię i jak oddawałam głosy na dziecko to tylko raz mogłam. Nie pomagało rozłączenie i podłączenie.
A co do takich konkursów to totalna lipa jak dla mnie. Zastanawiam się czy zbierają dane czy co... eeeeee
Magdalennka
no można przekręty robić ,wiem o tym, ale to wtedy już nie jest konkurs tylko chory wyścig o paczkę pieluch. przykre.
anetakam0
No cóż - kiedyś brałąm udział w konkursach "na głosy" ale po kilku się skutecznie zniechęciłąm

tak jest, że ... jak się ma sporo znajomych w necie to sporo głosów przybywa :( zdjęcie może być takie sobie, czy wręcz kiepskie

nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć są programy komputerowe, które (jak booty) logują się i głosują na wskazane zdjęcie - tez czasem obserwuje i w głowe zacjhodzę jak w ciągu 5 minut zdobyć 100 głosów :)
kasia13_archiwum
Zgadzam sie z @atena. Dlatego rowniez nie biore udzialu w takich konkursach.
anetoski
no ja raz dalam sei w ciagnac do konkursu bebiko i to pierwszy i ostani raz ;) jezeli chodzi o glosy to musi byc jakis przekret ,ale ja niebede wnikac-:) pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.