Menu

konkurs pampersa

dziewczyny napewno wiele z was wrzuciło zdjęcia swoich dzieci na rosniemyrazem.pl czy nie uważacie że to jakiś przekręt? dlaczego w kategorii 12-36 miesięcy wygrywa dziewczynka o niepolskim imieniu i to w dodatku zdjęcie pozowane a i głosów ma ilość nieprawdopodobną to samo w kategorii newborn chłopczyk jak z pocztówki o imieniu BEN.

Magdalennka
 713  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dzieci konkurs

Odpowiedzi

chwiejna
To jest przekręt niemożliwe by było ze co chwile przybywa kilkadziesiat glosow na jedna osobe. Szkoda sobie glowe zawracac.
KlaudynaK
@gochosta, netia wcale nie ma zmiennego IP, można głosować tylko raz. Tak samo z neostrady... Już się z tym stwierdzeniem spotkałam. Czasem to działa z neostrady ale nie zawsze, nie u każdego, ale tylko z neostrady, ja mam netię i jak oddawałam głosy na dziecko to tylko raz mogłam. Nie pomagało rozłączenie i podłączenie.
A co do takich konkursów to totalna lipa jak dla mnie. Zastanawiam się czy zbierają dane czy co... eeeeee
Magdalennka
no można przekręty robić ,wiem o tym, ale to wtedy już nie jest konkurs tylko chory wyścig o paczkę pieluch. przykre.
anetakam0
No cóż - kiedyś brałąm udział w konkursach "na głosy" ale po kilku się skutecznie zniechęciłąm

tak jest, że ... jak się ma sporo znajomych w necie to sporo głosów przybywa :( zdjęcie może być takie sobie, czy wręcz kiepskie

nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć są programy komputerowe, które (jak booty) logują się i głosują na wskazane zdjęcie - tez czasem obserwuje i w głowe zacjhodzę jak w ciągu 5 minut zdobyć 100 głosów :)
kasia13_archiwum
Zgadzam sie z @atena. Dlatego rowniez nie biore udzialu w takich konkursach.
anetoski
no ja raz dalam sei w ciagnac do konkursu bebiko i to pierwszy i ostani raz ;) jezeli chodzi o glosy to musi byc jakis przekret ,ale ja niebede wnikac-:) pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.