Menu

Kontakt ojca z dorastającą córką

Moja Aga zupełnie nie może dogadac się z ojcem ani on z nią. Jedyne rozmowy jakie prowadzą to np. przy stole – podaj sałatkę, albo kromkę chleba. Nie wiem co moge zrobić żeby poprawić ich relacje.

kosia
 600  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

prezeska
Kurcze nie bardzo nawet wiem co ci doradzić? Porozmawiaj z mężem w pierwszej kolejności – niech on się postara trochę bardziej. Bo ciężej będzie ci to wyegzekwowac od córki tym bardziej, że dlaczego to ona ma się starać. W końcu to jej tata i powinien się wykazać. Swoją drogą ciekawe czemu takie mają te relacje – poszło o coś?
kosia
Ja z córką zawsze rozmawiam o wszystkim, a mąż jakoś nie może tego zrozumieć, że ona dorasta. Nie jest juz jego malutką córeczką. On nie wyobraża sobie rozmów z nią na dorosłe tematy. Nigdy np nie zapytał jak jej się układa z chłopakiem. Nawet nie przechodzi mu przez gardło słowo chłopak - Tomek jest KOLEGĄ. Jakoś nie może się z tym pogodzić w związku z tym córka nabrała do niego takiego dystansu. Czasem rozmawiali o szkole... Ale jak Aga codziennie słyszała "a co tam w szkole" to odpowiadała "dobrze" i szła do siebie do pokoju.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.