Menu

kontakt z byłym partnerem

Mam już męża itd., ale dalej mam kontakt, to znaczy rozmawiamy telefonicznie z moim byłym chłopakiem. Mój mąz wiedział, że mamy kontakt ze sobą zanim się popraliśmy. Czy uważacie że to jest fair, że mamy konmtakt ze sobą w stosunku do mojego męża. Czasami mam wrażenie, że nie mówi mi tego, ale że jest zły.

jagoda24
 522  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina partner były

Odpowiedzi

oli28
Jeśli macie do siebie zaufanie a raczej macie skoro jesteście ze sobą:)a mąż od samego początku o tym wiedział to nie rezygnowała bym z kontaktu,to jest tylko rozmowa telefoniczna,nie widujesz się z nim codziennie,nie zaniedbujesz męża,rodziny tak naprawdę nic złego nie robisz.
flame123
Jeżeki męzowi to nie orzeszkadza, to nie zrywaj znajomiści. Mąż też może stare kontakty z byłymi dziewczynami podtrzymywać
jagoda30
A gdyby pani X mieszkała z mężem w klatce obok pana Y,Y był by jej byłym to co? miała by się wyprowadzić?nie patrzeć na byłego?
Sprawę najlepiej wyjaśnić z własnym mężem,koleżeństwo z byłym/byłą to nic złego w pewnych granicach.Odrobina zdrowej zazdrości też nie zaszkodzi
oli28
Poza tym małżeństwo nie zobowiązuje do tego,żeby posiadać tylko wspólnych znajomych.
oli28
Nie no oczywiście,że jeżeli ta druga strona mówi jasno i otwarcie,że mu się to nie podoba i poda konkretny argument to jak najbardziej ważniejszy jest związek niż była miłość.
oli28
Ja osobiście kiedyś pracowałam ze swoją szkolną miłością no i co miałam zmienić z tego powodu prace.Mąż o tym wiedział i nie miał nic przeciwko temu.
oli28
Dla mnie najważniejsze w związku jest zaufanie bez tego ani rusz.Poza tym nie ma dla mnie znaczenia czy mąż np rozmawiał by z była przez tel czy z koleżanką z pracy.Co innego jak by się z nią spotykał co 2 dzień,oszukiwał mnie,żeby ukryć fakt,że ma z nią kontakt.Ty od samego początku byłaś z mężem szczera.
oli28
@Eudaimonia napisałaś wszystko o czym ja myślałam(kwiatek)
jagoda24
Dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie bardzo bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (poklony)
jagoda24
(prezent)
Beatka9316
Jeśli mąż Ci powie, że nie chce żebyś utrzymywała z nim jakiś kontakt to wtedy najwyżej przestaniesz puki nic takiego nie mówi to widocznie ma do Ciebie zaufanie i wie, że nic złego nie robisz. Ja też utrzymuję kontakt ze swoim byłym z którym byłam bardzo długo i Mój mąż wie o tym i jak na razie nie ma nic przeciwko. Więc nie urywam z byłym kontaktu, bo nie widzę takiej potrzeby :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.