Menu

kontkt z rodzicami ??

Ciekawa jestem jak często kontaktujecie się ze swoimi rodzicami? I jakie to są kontakty... dzwonicie, odwiedzacie się? ja ze swoimi widuje się codziennie gdyż mieszkamy na przeciwko siebie w blokach :)

karolcia514
 787  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina kontakty z rodzicami

Odpowiedzi

syla
Ja z moimi rodzicami rozmawiam przez tel praktycznie codziennie,odwiedzamy się tak raz na tydzień
sweetnessa27
Z mamą rozmawiam codziennie...przez telefon...widujemy się przynajmniej 1-2 razy w tygodniu
piasekpustyni
oj często rozmawiamy, z Mamą to przynajmniej 2x dziennie przez tel. z Tatą też przynajmniej raz dziennie:) mieszkamy od siebie 30 km więc jak mamy ochotę to w auto i bzium(awve)
kasiulka1985
2,3 razy w tygodniu jedynie telefonicznie bo dzieli nas sporo kilometrów a widujemy się średnio co 2 miesiące
agnese32
przez skajp rozmawiam cale popoludnie codziennie z mama a do poludnia z wojkiem nie mam taty rozmawiam z moja siostra do nocy ?(smutna)
goskapolak
moja mama praktycznie jest u nas cały tydzień a wyjeźdża do domu w weekend.Taty nie mam.
sweetnessa27
@agnese to Ty cały dzień przez Skype'a rozmawiasz?
sweetnessa27
@agnese to Ty cały dzień przez Skype'a rozmawiasz?
kinia87
ja ze swoimi rodzicami widujemy się parę razy na dzień gdyż mieszkamy też na przeciwko siebie;) W przyszłym roku jak juz stanie nasz dom to sie w końcu wyprowadzimy, ale będzie nas dzieliło zaledwie 20 km.
katarynka3311
Raz na dzien telefon, odwiezam ich 2 raz w roku, ale zostaje miesiac, a latem dluzej, bo mieszkam o rozicow 260 km. Kontakty mamy swietne(prezent)
Majaaaaaa0000
Z mama rozmawiam 2-3 razy w tyg przez telefon...Widuję ją co 2-3 tygodnie...I to na kilka godzin...Częściej dzwonię do siostry , i też ją widuje co 2-3 tygodnie ...:D Mój tata za to ostatnio częsty u mnie gośc , bo nawet u mnie nocuje:) juz od czwartku,ale jutro jedzie do domu...
lola86
Widzę się z mamą około 50 razy dziennie , bo mieszkam piętro wyżej
kachula
widuje sie z mama prawie codziennie albo mama jest u mnie a jak nie to ja u niej mieszkamy kilka domow dalej od siebie .niema to jak wsparcie rodzicow
zuzanna24
choć z rodzicami kontakt mam rożny to widujemy się 2 razy w tyg przeważnie w weekendy i nie ważne czy mieszkają 10,20, czy 100 km pakujemy się wsiadamy w samochód no i jedziemy
sque
Z mamą rozmawiam przez telefon lub skype codziennie, czasami kilka razy dziennie, z siostrą przeszło 2-3 razy w tygodniu, z tatą raz w miesiącu bo pracuje za granicą. Z teściami wogóle nie rozmawiamy i nie widujemy się od jakieś pół roku. Z moimi rodzicami i siostrą widujemy się 1-2 razy w miesiącu, dzieli nas 100km, więc albo oni do nas albo my do nich staramy się jeździć przynajmniej raz na miesiąc.
natuuusia19
zadko dzonimy do siebie... w 98% to ja dzonie pierwsza.... czesciej rzmawiam z rodzenstwem na gg
sara7777
z rodzicami rozmawiam pare razy w tyg przez tel a widujemy sie przeciętnie raz na 2 tyg.z teściowa mam częstszy kontakt bo mieszkamy w jednym bloku,wspaniała osoba,niezastąpiona pomoc
amalka
Mój mąż śmieje się, że nikt nie spotyka się z teściami tyle co on hehe Nie ma praktycznie tygodnia byśmy nie odwiedzili ich lub on nas. Ostatnimi czasy moja mamusia wręcz u nas mieszkała (pomagała mi po operacji). Sprawa ma się podobnie w przypadku drugiej mamy- nawet dziś idziemy do niej na ciacho i kawkę.

Więzi rodzinne są dla mnie bardzo ważne (grins)
karolincia
raz w tygodniu odwiedzam moją mamę co dzień praktycznie do niej dzwonie
daryjka87poznan
Codziennie sie widujemy bo mieszkamy w tym samym domu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.