Menu

Kontrola policyjna

Z pewnością spora część z nas jest zmotoryzowana. Czy przeżyłyście kiedyś już kontrolę drogową? Czy była to rutynowa kontrola czy też za jakieś wykroczenie? Czy zachowałyście zimną krew, czy też byłyście bardzo zdenerwowane? Opowiedzcie jak wyglądały wasze spotkania z policjantami na drodze!

Ania
 1283  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

policja kontrola

Odpowiedzi

koza54
ja osobiście nie przeżyłam takiej kontroli ale byłam świadkiem jak kilka razy zatrzymali moją mamę za pasy czy światła (grins) ale moja mama jak zawsze umydliła policjantom oczka i dostała tylko upomnienie (grins)
cytrynka
jeżdżę już 5 lat ale jeszcze nie miałam żadnej kontroli drogowej, stłuczki itp... i oby tak dalej było
daryjka87poznan
Ja nie mam prawka ale kiedys mezowi powiedziałam ze mnie jeszcze nigdy nie złapali jak jezdze z nim no i po paru dniach w przeciagu tygodnia zatrzymali nas dwa razy. Wrecz wykrakałam mu.
irekzboralski
kilka kontroli juz przeszłam...było ok chociaż sporo nerwów..zawsze nie mogę znaleźć dokumentów,nie wiem gdzie jakie światła itp;)choć prawko mam juz 10 lat....o ale w ubiegłe Mikołajki.."prezent"...50zł +punkty karne za przekroczona prędkość o 20 km:)...przezyłam...a mąż do dzisiaj ma ubaw bo stwierdził,że nigdy nie spodziewał się sytuacji,że to on będzie miał czyste konto a ja na swoim punkty...
izkalepszy
jeżdżę ponad 10 lat i kontroli policyjnej nie miałam:)))ale za to miałam kontrolę przez służbę celną masakra,psy obwąchały mi cały samochód a ja miałam kontrolę osobistą(dobrze że przez babkę wykonywaną)....później się dowiedziałam że szukali narkotyków a pomylili samochody......
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.