Menu

Kontrola policyjna

Dzisiaj po raz pierwszy miałam kontrolę policyjną! Jeżdżę już 6 lat a to pierwsza kontrola – trzeba mnie było widzieć jak się trzęsłam!! Sama się z siebie śmieję. Załapałyście już kiedyś jakiś mandat? Jakie są wasze najczęstsze przewinienia?

Marlena
 625  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

mandat

Odpowiedzi

Tesa
Mnie dwa razy zatrzymali ale mandatu jeszcze nie dostałam jakos mi się udało
renatka
Jeżdżę jakieś 16 lat ale jeszcze mnie nie zatrzymali za szybką jazdę -odpukać.Dostałam na początku kilkanaście lat temu mandat za złe parkowanie(10zł)ale to raczej mama dostała (płaciła)bo mimo zakazu kazała mi zaparkować-na jej życzenie.
betty
zatrzymali i to wiele razy ale mandatu jeszcze nie dostałam... staram się jeździć przepisowo bo zazwyczaj woże się z moją małą.
avialle
ja jeżdżę od 11 lat i powiem szczerze zatrzymali mnie tylko raz, a czułam się jak przestępca na recydywie :D. Była to jakaś wspólna akcja Policji i Straży Miejskiej, godzina chyba 23:00 wracałam od znajomego sama i lizak. Oczywiście zapomniałam o wszystkich warunkach zachowywania się w takiej sytuacji, bardzo ciemno, a ja zupełnie wyłączyłam światła, zamiast ściszyć radio jeszcze podgłośniłam z nerwów i zanim podeszli zaczęłam gmerać w torebce, a jak wiemy w torebce nigdy nic nie jest na swoim miejscu (przynajmniej mojej ;)), pan policjant był jednak bardzo wyrozumiały, kazał mi zapalić awaryjne i pozycyjne, wyłączyć radio i dać dokumenty, dałam mu wszystko łącznie z legitymacją studencką i kartą biblioteczną :D:D. Sprawdził, że auto taty, podziękował i życzył spokojnej jazdy, ale stres na maxa :D:D.
Misia80
Kilka kontroli ale obeszło się bez mamndatu.Na widok policjanta też mnie trzęsie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.