Menu

Korzystałaś z dni otwartych w przedszkolu przed wyborem placówki dla Twojego dziecka?

Wybór przedszkola dla dziecka to zapewne niełatwa decyzja. Jak przeczytać można w serwisie gorzow.gazeta.pl, w wielu placówkach już niedługo rozpocznie się nabór na nowy rok przedszolny. Zanim jednak rodzice podejmą decyzję o złożeniu podania, warto jest rozważyć wszystkie argumenty "za i przeciw". Pomocne w tym mogą się okazać tak zwane dni otwarte, które w wielu przedszkolach organizowane są przed rozpoczęciem naboru. Podczas takiego spotkania rodzice mogą poznać wychowawców i wyposażenie placówki, a także uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania. Czy w przedszkolu Twojego dziecka także organizowane były dni otwarte? Korzystałaś z tej możliwości przed wyborem placówki dla Twojego dziecka?

Korzystałaś z takiego spotkania?

NetMamaTeam Team
 617  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie dni otwarte

Odpowiedzi

amalka
Oczywiście, że korzystałam, choć i bez tego byłam zdecydowana. Po "dniu otwartym" poszłam nawet dalej i (uzyskawszy zgodę "pań") przez całe wakacje przyprowadzałam synka na przedszkolny plac zabaw, w godzinach gdy jego przyszła grupa była "na powietrzu". Oczywiście zostawałam z synkiem. We wrześniu znał już niektóre zasady, kilkoro dzieci, opiekunki... Stres był zdecydowanie mniejszy.
irekzboralski
Skorzystaliśmy z zaproszenia by zapoznać się z nowym miejscem dla Mikołaja.
goskapolak
Nie.Po prostu można było przyjść każdego dnia,panie przedszkolanki zabierały dziecko do którejś z grup a rodzic mógł w tym czasie porozmawiać z dyrekcją.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.