Menu

Korzystałaś z elektronicznej niani?

Drogie NetMamy, elektroniczna niania to wcale nie nowy wynalazek. Daje ona możliwość przynajmniej częściowej kontroli tego, co dzieje się w pokoju niemowlęcia, gdy nie ma przy nim rodziców. Obecnie na rynku dostępne są modele z kamerą, monitorem oddechu, a nawet projektorem. A Ty używałaś elektronicznej niani? Pomogło? Uważasz, że to dobry wynalazek? Na jaki model zdecydowałabyś się przy zakupie - z samym głośnikiem czy może z dodatkową kamerą lub monitorem oddechu? Podziel się swoim zdaniem na ten temat.

Ania
 673  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta 1-3 lat Opieka nad dzieckiem elektroniczna niania

Odpowiedzi

amalka
Nie używałam, choć początkowo sądziłam, iż jest to gadżet totalnie niezbędny. Moje mieszkanko ma niecałe 55m2 więc płacz Krzysia słyszałam w każdym kącie :) Gdybym mieszkała na większej przestrzeni lub w domku- pewnie kupiłabym cały osprzęt...

Swoją drogą, niesamowite jak bardzo słuch matki jest wyczulony na każdy wydawany przez maleństwo dźwięk. Mąż zawsze dziwił się, gdy mimo stoperów w uszach (P chrapie tak okrutnie, że bez wyciszenia nie sposób spać) zrywałam się ilekroć Krzysio zakwilił :)
Kasia1978
miałam zwykła nianię baby ono
piasekpustyni
tak. mamy zwykła nianię philipsa, ale już nie używamy.
karolcia514
nie używaliśmy niani ...
natuuusia19
nie korzystalismy, cora byla z nami w pokoju.
daryjka87poznan
Miałam ale wogole z tego nie korzystałam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.