Menu

Korzystałaś z usług poradni laktacyjnej?

Jest ich w Polsce coraz więcej. Doradcy laktacyjni specjalizują się w temacie karmienia piersią i służą pomocą świeżo upieczonym mamom właśnie w tych kwestiach. Korzystałaś z usług poradni laktacyjnej? Opłaciło się?

Korzystałaś z usług poradni laktacyjnej?

NetMamaTeam Team
 680  8

Odpowiedzi

flame123
Korzystałam, choć nie miałam problemów z karmieniem ( miałam dużo pokarmu i karmiłam baaaaardzo długo ). Brałam lwki, których nie mogłam odstawić, a Ona pomogła mi dowiedzieć się jaki wpływ mogą mieć one na dziecko. Dodatkowo skontaktowała mnie ze świetnymi specjalistami.
flame123
*leki
oli28
Korzystałam,nie dlatego,że miałam mało pokarmu tylko jako świeżo upieczona mama ubzdurałam sobie,że córcia się nie najada,że mam zły pokarm.Trafiłam na świetną kobietę która wszystko dokładnie mi wytłumaczyła i dzięki niej nie poddałam się na samym początku i do tej pory mała łapie cyca.
LaMandragora
Nie, nie korzystalam. Na poczatku pomoc poloznej. Pozniej szlo bezproblemowo.
Tez karmilam dlugo.
amalka
Pielęgniarka pokazała mi jak synka do piersi przystawić a położna środowiskowa (po 2 miesiącach z plusem) nakazała zapodać Krzysiowi wieczorną butlę, gdy budził się co 15 minut, ssał 40 i po kwadransie znów stawiał mnie na równe nogi. Spanikowałam gdy niemal maluszka upuściłam, bo po prostu zasnęłam ze zmęczenia. Na tym się rady skończyły.

Teraz jest taka moda na doradców do wszystkiego. Kobiety rodzą dzieci od tysięcy lat. W wielu kwestiach wystarczy posłuchać instynktu. Ciąża i poród to nie nauki ścisłe.
Beatka2010
Co jest zaskakujące jest że przy pierwszej córce problemów z karmieniem nie miałam.Mała jadła aż miło a druga córa woli butelkę i musze sciągać żeby jadła moje mleczko :-( Jest to dość uciążliwe
malutka543
Nie korzystalam, aczkolwiek pani z pogotowia do ukonczenia 2 miesiaca.mojej corci dzwonila raz w tygodniu zeby zapytac jak karmienie i czy niema problemow (mieszkam w UK).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.