Menu

KOŚLAWIENIE NÓŻKI !!!

Moje drogie, zauważyłam że moje dziecko koślawi jedną nóżkę. Napiszcie co powinnam zrobić ?! Za 6 dni będzie miał roczek ale chodzi już od 2 miesięcy.

MANUELA3410
 1752  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie chodzenie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Jezeli masz jakies watpliwosci to dla spokoju ducha mozesz sie przejsc z malenstwem do ortopedy, tak profilaktycznie, dla kontroli... Na pewno nie zaszkodzi... :)
A jezeli nie do ortopedy, to przynajmniej popytac pediatry.
Kayah
Najlepiej jak pójdziesz z tym do ortopedy. Mój chrześniak koślawił jedną nóżką i musi mieć teraz rehabilitacje. Także nie zwlekaj tylko idź do lekarza. Może to nic poważnego ale warto jak najwcześniej sprawdzić.
ODYNIECKA
Skonsultuj z ortopedą. Ortopeda, który prowadził mojego synka kazał nam przyjśc jak mały będzie dobrze chodził. Wszystko było dobrze ale starszy synek jak miał dwa latka musiał nosic wkładki ortopedyczne.
alinagj1o2
Dziecko wcześnie zaczęło chodzić,nóżki muszą utrzymać ciężar ciała.Miałam ten sam problem.Moje dzieci miały robione pierwsze buciki na wymiar w Bytomiu gdzieś pół roku po tym jak zaczęły chodzić.Udaj się do ortopedy nie zaszkodzi a na pewno będziesz spokojniejsza.Może będzie potrzebna rehabilitacja nie czekaj czym wcześniej pójdziesz tym lepiej.Zobaczysz co zadecyduje lekarz.
MANUELA3410
Dzięki za porady . Pojadę w poniedziałek do pediatry i zobaczę co mi powie .Napisze wam co mi powiedziała:) Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam was ciepluśko:)!!!
moniajulitka
Moja mała zaczeła chodzić jak miała 9 miesięcy i stawiała nózki mocno do środka.Poszłam z nią do pediatry i lekarka zbadała ją i obejrzała.Powiedziała,że dziecku wszystko się kształtuję do drugiego roku życia więc nie mam się czym martwić a tym bardziej ,że mała zaczeła szybko chodzić i nóżki były przeciążone.Zaleciła kupić tylko dobre butki.Kupiłam butki firmy Dawid.Polecam.Niunia ma teraz 2 latka i widać znaczną poprawę.Ale nie zaszkodzi skonsultować tego z lekarzem.Pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.