Menu

koszmary w ciazy

Dziewczyny czy jak byłyście (lub jesteście) w ciąży sniły Wam się koszmary senne? ja miałam sporadyczne,ale od tygodnia kiedy bym się nie położyła w dzień czy w nocy snią mi się takie okropieństwa że głowa boli!!! dzisiaj w nocy np. że na usg wyszło że moje dziecko nie będzie miało kciuków a Pani doktor ze śmiechem mi to oznajmiała... hmmm było to tak przekonujące(wow)...brrrr

nataliasia
 1078  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen koszmar ciąża

Odpowiedzi

Milki
hmm może za dużo myślisz właśnie o takich anomaliach za dużo czytasz albo widzisz takich rzeczy. hmm obejrzyj przed snem coś milego nawet jeśli by to miała być bajka i przed snem myśl o czyms pozytywnym(kwiatek)
koza54
tak jak napisała Milki, nie myśl tyle o takich rzeczach.
xkasiulax
Też miałam przerażające koszmary!! śniło mi się,że rodzę w okropnych bólach w brudnej komórce blee!! coś strasznego dziecko jakieś zniekształcone !! masakra i co urodziłam zdrowe dzieciątko nie myśl,o tym i nie zadręczaj się wszystko będzie dobrze zobaczysz! Chyba każda z nas miewała lub ma takie sny trzy maj się (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
ADAMSKA98
nie myśl tyle mi się nic nie snilo
gim1asia
ja również mam koszmary w ciąży - to chyba dobrze ponieważ oznacza, że martwisz się bardzo o dzieciątko i chcesz dla niego jak najlepiej(grins)
Achcha
jak śpisz na plecach to się przewróć na bok bo Cię zmora dusi(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) oczywiście mam na myśli złe krążenie w tej pozycji - miałam koszmary w ciąży i budziłam się na plecach ze zdrętwiałą nogą albo ręką - gdy spałam na boku to się rzadziej zdarzało
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.