Menu

kot maine coon

Witam. Czy ma ktoś może kota rasy maine coon?? Zastanawiam się nad jego kupnem. Czy one często chorują i na co ?

aga24244
 574  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

koty

Odpowiedzi

MamaMaya
moja kuzynka takowego ma i jest taki boski że zakochałam się w nim!!! a jakie on pozy przyjmuje jak śpi! szok! (grins) jak chcesz to ją zapytam co nieco o tej rasie.
koza54
Ja wiem, ze kiedys na pewno bede miec kota tej rasy.. nie dosc, ze sa piekne, duze (a takie kocham) to bardzo przyjazne i towarzyskie. Poza tym ja w ogole kocham koty :D To prawda, o futro trzeba bedzie dbac ale ja dbam nawet o futro mojej nie rasowej kotki ;) a jesli chodzi o choroby to raczej nie maja konkretnych schorzen.
korek221
moja Kicia rasy "wielodachowiec" po prostu kocha czesanie - jak nauczysz kiciusia od maluszka czesanka to nie będzie się bronił:)
Taki kotecek to moje marzenie kiedyś będę go mieć ale na razie małżyk się nie zgadza bo twierdzi ,że przez to nasza Kicia będzie "poszkodowana"(krejzolka) ,może kiedyś go przekonam...
@Kozuniu my to takie kociolubki(grins) mój Grześ aż piszczy jak jakiegokolwiek kotka zobaczy - jakby mógł to pogłaskałby, pocałował i pozapraszał do domku wszystkie kotecki - moja krew(grins)
Jeśli chodzi o choroby to raczej nie mają konkretnych dla tej rasy- trzeba regularnie odrobaczać, szczepić ,porządna karma itd...
Guzik
Te koty są boskie ale chyba wolę naturalną rasę norwegów. Ja na razie mam half norwego dachowca i nie oddam go za nic.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.