Menu

Kreatywność rodziców

Jak jest u was z kreatywnością? Czy wolicie podsunąć dziecku zabawkę kupioną w sklepie czy też wolicie razem ulepić ludziki z plasteliny, czy zrobić domek z kartonu? Czy stać was na kreatywność i zapewnienie dzieciom rozwojowych zabaw? Opowiedzcie czy macie zacięcie manualne, którym potraficie zarazić swoje pociechy?

Ania
 1247  2

Odpowiedzi

Punia
u mnie mąż zdecydowanie tak a ja to jakaś lewa jestem- może dlatego, że nie mam głowy do zabawy.... bawię się z małym zabawkami a robek nadrabia resztę- czyli puszki,pokrywki, cedzaki na głowie itd. tak sobie myślę, że dobrze, że przynajmniej mąż ma takie zacięcie bo z dzieciństwa pamiętam, że właśnie wolałam jakieś takie wymyślane zabawy jak zabawki :-)
3mam
Ja to nie moge sie doczekac kiedy moj Michas podrosnie bo tez uwielbiam wycinac,malowac,lepic,skladac itd, itp. a z ludzikami z plasteliny,modeliny mam mile wspomnienia z dziecinstwa:)))) uwielbiam robic ludziki z kasztanow i zoledzi.Ostatnio z chrzesnica robilysmy jesienne drzewko na kartce papieru.Narysowałam jej konar kredka a ona przykleila listki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.