Menu

kręcenie się w kółko

Hej
Moja jedenastomiesięczna córka czasami na podłodze kręci się w kółko..Siedzi na pupie i obraca sie dookoła. Czytałam, że może to być objaw autyzmu i się przeraziłam. Natka uśmiecha się, przytula, bawi z nami...nie ma innych objawów...Czy przesadzam, czy zgłosić się do neurologa?

carka
 1009  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie ruch

Odpowiedzi

beatka7623
Przesadzasz My pijemy troszkę alkoholu żeby nam się kręciło w głowie a dzieci robią to ciałem Nawet fajna zabawa (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
aniol
boze drogi to ja tez powinnam sie tym martwic ,co ty moj zawsze tak lubil a teraaz jak uslyszy muzyke to tylko sie kreci w kulko i tez troche to dziwnie wyglada ale pozatym jest z nim ok.niczym sie nieprzejmuj dzieci tak lubia.
korek221
MÓJ SYNEK JEST DZIECKIEM Z AUTYZMEM...TO MOŻE BYĆ OBJAW ,ALE WCALE NIE MUSI...MÓJ SYNEK TEŻ UWIELBIA SIĘ PRZYTULAĆ,JEST BARDZO EMPATYCZNY JAK NA TAKIE SCHORZENIE(grins)(grins) ,TEŻ SIĘ LUBIŁ KRĘCIĆ...AKURAT W JEGO PRZYPADKU TO BYŁ JEDEN Z OBJAWÓW...
DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU ZAWSZE MOŻESZ SPRAWDZIĆ U NEUROLOGA.
GDY BYLIŚMY NA OBSERWACJI NA ODDZIALE NEUROLOGICZNYM W SZPITALU, KAZALI DOSTARCZYĆ WSZYSTKIE FOTKI ,JAK SYNEK BYŁ CAŁKIEM MALEŃKI... PÓŻNIEJ POKAZALI MI ,ŻE NA WIĘKSZOŚCI ZDJĘĆ MAŁY MA PIĄSTKI ZACIŚNIĘTE KCIUKIEM DO ŚRODKA... TO WG LEKARZY JUŻ JEST JAKIŚ OBJAW CHOROBY...
ALE MAM NADZIEJĘ ,ŻE Z TWOJĄ CÓRECZKĄ JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.