Menu

kredyt

dziewczyny orientujecie sie w ktorym banku oplaca sie wziasc kredyt konsolidacyjny?

basia31
 792  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy dom

Odpowiedzi

KlaudynaK
Ja brałam w pko sa, w głównym odziale... ale chyba lepiej teraz wziąć w alior... Tak czy inaczej już się nauczyłam, że konsolidację najlepiej robić w jakimś głównym oddziale, bo w tych małych nie zawsze dadzą to co się chce, a w tych dużych coś mogą pokombinować - więcej mają do powiedzenia - jeśli chodzi o pko sa. Nigdzie nie miałam zdolności kredytowej na konsolidację a w głównym oddziale jak najbardziej miałam...
mamapati
ja nie pomoge jestem przeciwna kredytom
andziabuziak
w wbk odradzam :/ brat ma z nimi problem :/ spóźnił sie z dniem wpłaty i (telefon) czemu nie wpłacono! a on zielony (chora) bo akurat szef spóxnia sie z wypłatą (krejzolka)
mycha2706
Nie wiem jak konsolidacyjny,ale w banku spóldzielczym brałam kredyt gotówkowy pierwszy i ostatni w życiu i jestem zadowolona.
andziabuziak
a i kochana patrz na % tego kredytu bo my mamy nie miło akurat z %%%%%%%%%% (placze)(placze)(placze) mama żyła i taki wzieła ...pech chciał i mama zmarła a my spłacamy taki kredycik (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
dominikas87
w skok kopernik np przy kredycie konsolidacyjnym 10 tys i 3 tys na reke rata minimalna to 316 zł ale a alior banku tez sie oplaca
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.