Menu

kredyt gotówkowy w Ge Money Bank

Kochane to pytanie troszkę z innej beczki, może któraś była w podobnej sytuacji. Mój tato w 2008 roku wziął pożyczkę gotówkową w tym banku na 48 rat. po czasie miał przypływ gotówki i spłacił na raz 18 rat no i teraz w maju musi znowu spłacać kolejne raty ale niestety sytuacja finansowa jego jest ciężka( rata 300zł), więc chciałam sie zapytać czy jest możliwość przesunięcia harmonogramu spłaty rat o jeden miesiąc? trochę namieszałam ale mam nadzieję że bedziecie rozumiały o co mi chodzi!!! Pozdrawiam cieplutko i z góry dziękuję za wszelkie informacje!!!

weronika2
 478  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse spłata rat

Odpowiedzi

mala21
NAjlepiej dowiedziec się o to bezpośrednio w oddziale banku
Edytka85
Najlepiej zadzwonić na infolinię banku lub wybrać się osobiście do oddziału, przedstawić sytuację i wszystkiego się dowiecie. Powodzenia(kciuki)
weronika2
Dziękuje wam bardzo!!!
weronika2
Dziękuje wam bardzo!!!
Bozena26
tak do oddzialu kazdy bank ma inaczej
Aneta50209
Zadzwoń albo przejdź się do oddziału. Ja też mam kredyt w GE i ostatnio do mnie dzwonili z ofertą za regularne spłacanie i niezaleganie z ratami z propozycją zmiany wysokości rat, odroczenia ich na miesiąc, możliwością dobrania gotówki ( no to akuat mnie najmniej interesowało)(smiech) Więc powinni odroczyc bez problemu.
aniol
moze i tak ale musisz isc najpierw sie dowiedziec bo jesli chociaz jedne dzien pozniej zaplaci to dostanie odrazu kare 50 zl ja osobiscie nielubie tego banku i nigdy iwecej nim nic niewezem a nacielam sie 2 razy ...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.