Menu

Kredyty

Macie jakieś kredyty? Czy udaje wam się wszystko kupować z bieżących pieniędzy?

kosia
 583  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse mieszkanie kredyt pieniądze finanse życie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Na szczescie jeszcze nie musielismy brac kredytow.
Pixelka
My też braliśmy już kilka razy - spłacamy jeden bierzemy kolejny. Nie mamy tyle oszczędności, żeby kupić np nowy samochód, czy wolnych 5 tysięcy, żeby zmienić komplet wypoczynkowy. Zawsze albo raty albo kredyt.
panidomu
Udało się już wszystkie pospłacać, ale na starcie też było to konieczne. Bo jak inaczej? Skąd byśmy wzięli dom itd?!
ania25
Tak jak pisze nina83s ma racje w tych czasach to prawie większość ma kredyt bo nie da sie zaoszczędzić nic niestety My mamy kredyt mieszkaniowy i 2 jeszcze ale takie małe :) już na szczęście zostały 4 raty he he ale pewnie znów weźmiemy
KdaPl
bierzemy takie drobne na zakup sprzętu domowego, jeśli chodzi o "duże" kredyty, to spłaciliśmy ze 2 lata temu samochód, a teraz powoli się szykujemy na zakup mieszkania - tego nie da się kupić z bieżących przychodów.
norbik
My też ciągle lecimy na kredytach,niedużych takich na zakup sprzętów czy mebli,ale wyjdziemy z jednego i zaraz następny.
Edit
no cóż takie mamy czasy że trudno na cokolwiek zaoszczędzić. Najlepiej jednak przy uregulowanych dochodach wziąśc kredyt na jkiś cel. Szczególenie jeśli są to jakieś większe wydatki typu samochód, mieszkanie lub remont generalny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.